Fala 6 pakietu DLC Mario Kart 8 Deluxe: osiem nowych torów i czterech nowych kierowców!

Przygotuj się na zachwyt najnowszą falą zawartości do pobrania dla Mario Kart 8 Deluxe! Nintendo niedawno ujawniło, że 6. fala karnetu Booster Course Pass będzie dostępna w przyszłym tygodniu, 9 listopada. Ta ostateczna aktualizacja zawiera osiem nowych utworów, z których niektóre są ulubione przez fanów, takie jak Rainbow Road z Mario Kart Wii, cztery nowe sterowniki, nową funkcję odtwarzacza muzyki i wiele więcej. Dzięki najnowszej fali DLC liczba utworów w Mario Kart 8 Deluxe wzrasta do 96, czyli dwukrotnie w porównaniu z 48 dostępnymi w grze podstawowej.

Cena fali 6

Fala 6 dodaje do gry dwa nowe puchary: Puchar Gooey oraz Puchar Thorny, które razem dodają do rotacji osiem nowych torów. Te utwory pochodzą z różnych gier Mario Kart, takich jak SNES, GameCube, Wii, Nintendo 3DS, a nawet ekskluzywnej gry mobilnej Mario Kart Tour. Oto, czego możesz się spodziewać po każdym z tych cięć:

Kubek z gluantyną

  • Rzym Avanti (z wycieczki Mario Kart)
  • Góra DK (z Mario Kart: Double Dash)
  • Obwód Daisy (z Mario Kart Wii)
  • Zatoka Roślin Piranii (nowy)

Cierniste cięcie

  • Madryt Drive (z wycieczki Mario Kart)
  • Lodowy świat Rosaliny (z Mario Kart 7)
  • Zamek Bowsera 3 (z Super Mario Kart)
  • Tęczowa Droga (z Mario Kart Wii)

Oprócz tych nowych torów, Wave 6 zawiera także czterech nowych kierowców: Funky Kong, który zadebiutował w Mario Kart Wii, Diddy Kong z Mario Kart: Double Dash oraz Pauline i Peachette z Mario Kart Tour. Dodatkowo gracze otrzymają 16 nowych kostiumów wyścigowych dla swojego Mii, w tym dodatkowy kostium Daisy, który można odblokować poprzez przeczytanie amiibo Daisy. Wreszcie, najnowsze DLC dodaje do gry nową funkcję – odtwarzacz muzyki, który umożliwi słuchanie muzyki z każdego obwodu od 9 listopada.

Mario Kart 8 Deluxe Course Pass Wave 6 Booster to najnowsza fala DLC do gry, która będzie dostępna od 9 listopada. Możesz zdobyć całą przepustkę Booster Course Pass za 24,99 USD lub zostając subskrybentem Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Czy masz zamiar ponownie zanurzyć się w świecie Mario Kart 8 Deluxe, aby odkryć najnowszą falę torów? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com