F1 22 świętuje Grand Prix Stanów Zjednoczonych z darmową zawartością


Ikona mojego zespołu Mika Häkkinen, kolekcja Stars & Stripes oraz Griddy Celebration

F1 22 jest gotowy, by w tym tygodniu zachwycić fanów i graczy całym mnóstwem darmowej zawartości i szansą dla nowych graczy na wypróbowanie gry podczas weekendu darmowej gry Xbox w dniach 20-24 października.

Fani, którzy chcieliby doświadczyć wspaniałego życia kierowcy F1, w końcu będą mogli to zrobić podczas weekendu darmowej gry w tym tygodniu. Gracze będą mogli zasiąść za kierownicą i stworzyć własne wyścigowe przeznaczenie, bawić się ze znajomymi w trybie wieloosobowym i zanurzyć się w życiu F1.

Oprócz weekendu darmowej gry gracze F1 22 otrzyma nową ikonę My Team Mika Häkkinen za darmo. „Latający Fin” wygrywał kolejne mistrzostwa świata w 1998 i 1999 roku i był jednym z najbardziej szanowanych kierowców swojego pokolenia. Gracze będą mogli zalogować się do swojej skrzynki odbiorczej w grze i dodać Mikę do swojego składu Mój zespół od 22:00 BST 17 października do 7 listopada (wymagane F1 22, sprzedawany oddzielnie i wszystkie aktualizacje do gry. Gra obejmuje zakupy w grze. Przedmioty dostępne tylko w grze do 7 listopada, a data może ulec zmianie.)

Wraz z sezonem F1 zmierzającym do Circuit of the Americas, wszyscy kierowcy otrzymają również darmową zawartość inspirowaną USA, prosto do swojej skrzynki odbiorczej w grze. Malowanie Stars and Stripes, kask, kombinezon wyścigowy i rękawice będą dostępne w grze od 17 października, w sam raz, aby uczcić Grand Prix Stanów Zjednoczonych, które odbędzie się 21-23 października.

PonadtoF1 22 gracze otrzymają również „The Griddy” za darmo. To szaleństwo tańca, które szturmem podbiło amerykańską scenę sportową i prawdopodobnie wyniesie świętowanie podium na zupełnie nowy poziom. Griddy w końcu trafia do F1 22 dla wszystkich sterowników stworzonych przez graczy.

Ci, którzy grają F1 22 podczas weekendu darmowej gry i zdecydują się na zakup pełnej gry, zachowają wszystkie zgłoszone przedmioty i postępy. Nowi i obecni fani będą również mogli wziąć udział w nadchodzącym wyzwaniu Daniela Ricciardo, wyłącznie dla F1 22 (wymaga F1 22 i wszystkie aktualizacje gry do gry).

Więcej F1 22 nowości, odwiedź stronę gry Formuły 1 i śledź kanały społecznościowe na Instagramie, ŚwiergotTikTok i YouTube.

F1® 22 Xbox Series X|S

Xbox Live

F1® 22 Xbox Series X|S

Sztuka elektroniczna


119


69,99 USD

41,99 USD

Zagraj od 17 października do 7 listopada**, aby cieszyć się GP Stanów Zjednoczonych i odblokować nową Ikonę mojego zespołu, Mikę Häkkinen za darmo!* Wejdź w nową erę Formuły 1® w EA SPORTS™ F1® 22, oficjalnej grze wideo 2022 Mistrzostwa Świata Formuły 1 FIA™. Zajmij miejsce na nowy sezon, ponieważ przeprojektowane samochody i zmodernizowane zasady na nowo definiują dzień wyścigu, sprawdź swoje umiejętności na nowym torze Miami International Autodrome i poczuj smak blichtru i splendoru w F1® Life. Ścigaj się wspaniałymi nowymi samochodami sezonu Formuły 1® 2022 z autentycznym składem wszystkich 20 kierowców i 10 zespołów i przejmij kontrolę nad swoimi wrażeniami z wyścigu dzięki nowym wciągającym lub transmitowanym sekwencjom wyścigowym. Stwórz drużynę i zabierz ją na początek siatki z nową głębią w uznanym trybie kariery My Team, ścigaj się jeden na jednego na podzielonym ekranie, w trybie kariery dla dwóch graczy lub w trybie wieloosobowym albo zmień tempo, biorąc supersamochody z niektóre z największych nazwisk tego sportu na torze w naszej nowej funkcji Pirelli Hot Laps. • NOWY SEZON, NOWE ZASADY: Ścigaj się w nowej erze samochodów Formuły 1® w F1® 22 • PRZEDEFINIOWANY DZIEŃ WYŚCIGÓW: Przejmij kontrolę nad wirtualnymi doświadczeniami F1® dzięki wciągającym i transmisyjnym opcjom pit stopów, okrążeń formujących i nie tylko • F1 ® SPRINT: Dopasuj rzeczywisty świat do wyścigów sprinterskich w Emilia-Romagna, Austrian i Sao Paulo Grands Prix™ lub włącz sprint w trybach niestandardowych dla dowolnego wyścigu w kalendarzu • F1® LIFE: Posmakuj blichtru i splendoru Formuła 1® Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy w grze wirtualnej waluty, które można wykorzystać do nabycia wirtualnych przedmiotów w grze. *Wymaga gry F1® 22 i wszystkich aktualizacji gry. Gra obejmuje zakupy w grze. **Przedmioty dostępne tylko w grze do 7 listopada (data może ulec zmianie). OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. ZOBACZ https://www.ea.com/legal SZCZEGÓŁY. F1® 22 Game – oficjalny produkt Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA. © 2022 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, Codemasters, EGO i logo Codemasters są znakami towarowymi Electronic Arts Inc.

F1® 22 Xbox One

Xbox Live

F1® 22 Xbox One

Sztuka elektroniczna


101


59,99 USD

35,99 zł

Zagraj od 17 października do 7 listopada**, aby cieszyć się GP Stanów Zjednoczonych i odblokować nową Ikonę mojego zespołu, Mikę Häkkinen za darmo!* Wejdź w nową erę Formuły 1® w EA SPORTS™ F1® 22, oficjalnej grze wideo 2022 Mistrzostwa Świata Formuły 1 FIA™. Zajmij miejsce na nowy sezon, ponieważ przeprojektowane samochody i zmodernizowane zasady na nowo definiują dzień wyścigu, sprawdź swoje umiejętności na nowym torze Miami International Autodrome i poczuj smak blichtru i splendoru w F1® Life. Ścigaj się wspaniałymi nowymi samochodami sezonu Formuły 1® 2022 z autentycznym składem wszystkich 20 kierowców i 10 zespołów i przejmij kontrolę nad swoimi wrażeniami z wyścigu dzięki nowym wciągającym lub transmitowanym sekwencjom wyścigowym. Stwórz drużynę i zabierz ją na początek siatki z nową głębią w uznanym trybie kariery Moja drużyna, ścigaj się jeden na jednego na podzielonym ekranie, w trybie kariery dla dwóch graczy lub w trybie wieloosobowym albo zmień tempo, biorąc supersamochody z niektóre z największych nazwisk tego sportu na torze w naszej nowej funkcji Pirelli Hot Laps. • NOWY SEZON, NOWE ZASADY: Ścigaj się w nowej erze samochodów Formuły 1® w F1® 22 • PRZEDEFINIOWANY DZIEŃ WYŚCIGÓW: Przejmij kontrolę nad wirtualnymi wrażeniami F1® dzięki wciągającym i transmisyjnym opcjom pit stopów, okrążeń formujących i nie tylko • F1 ® SPRINT: Dopasuj rzeczywisty świat do wyścigów sprinterskich w Emilia-Romagna, Austrian i Sao Paulo Grands Prix™ lub włącz sprint w trybach niestandardowych dla dowolnego wyścigu w kalendarzu • F1® LIFE: Posmakuj blichtru i splendoru Formuła 1® Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy w grze wirtualnej waluty, które można wykorzystać do nabycia wirtualnych przedmiotów w grze. *Wymaga gry F1® 22 i wszystkich aktualizacji gry. Gra obejmuje zakupy w grze. **Przedmioty dostępne tylko w grze do 7 listopada (data może ulec zmianie). OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. ZOBACZ https://www.ea.com/legal SZCZEGÓŁY. F1® 22 Game – oficjalny produkt Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA. © 2022 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, Codemasters, EGO i logo Codemasters są znakami towarowymi Electronic Arts Inc.

Obowiązują ograniczenia i warunki. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ea.com/games/f1/f1-22.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/19/f1-22-celebrates-the-united-states-grand-prix-with-free-content/