Ezra Miller ujawnia szybkie spojrzenie na zamieszanie związane z podróżami w czasie we Flashu


Aktor Barry Allen, Ezra Miller, po raz pierwszy spojrzał na ich długo oczekiwany solowy film po wydarzeniach z Ligi Sprawiedliwości. Powiedzieli, że nie ma zwiastuna do pokazania, ponieważ film jest nadal w produkcji, ale ma coś do pokazania fanom w oczekiwaniu na premierę filmu pod koniec przyszłego roku.

Krótka złośliwość rozpoczyna się wielkim pytaniem dotyczącym wielu największych przygód Flasha: „Powiedz mi coś. Możesz iść gdziekolwiek chcesz, prawda? Dowolna oś czasu. Dowolny wszechświat. Flash pojawia się przed jego domem z dzieciństwa, zakładamy, że jest to noc tragicznie zmarła jego matka, aby odmienić los i uratować życie swojej mamie.

Ta historia znana jako Flashpoint jest mocno oklepanym terytorium z komiksów DC i programu telewizyjnego CW, ale jest niezwykle ważna dla zakresu uprawnień i obowiązków Barry’ego Allena i może być odtwarzana na wiele sposobów ze względu na nieskończone możliwości podróży w czasie i alternatywnych terminy. Barry dowiaduje się, że czyny, bez względu na to, jak szlachetne, mają największe konsekwencje, które mogą falować w czasie. Widzimy możliwe rezultaty tych działań w ujęciu zakrwawionej nietoperza leżącej pustej na podłodze, ale inna scena ujawnia inną maskę, prawdopodobnie innego Batmana z alternatywnej linii czasu, którego nie widzieliśmy na dużym ekranie w blisko 30 lat… Poza tym, czy w Jaskini Nietoperza przebywa wielu Barry’ego Allena z czymś, co wygląda na Supergirl Sashy Calle?

Zajawka była zdecydowanie za krótka i cieszę się, że zobaczę więcej! Sprawdź inne duże zwiastuny z DC Fandome, w tym zwiastuny fabularne Suicide Squad: Kill The Justice League i Gotham Knights. Co myślisz o tym szybkim drażnieniu Flasha? Jakie wybryki związane z podróżami w czasie chciałbyś, aby Barry (lub Barrys) pojawiał się w kinach? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2021/10/16/ezra-miller-reveals-a-speedy-look-at-the-flash-films-time-travel-turmoil