Evercade EXP-R i VS-R: Przedsprzedaż w Amazonie trwa!

Nowe konsole Evercade w przedsprzedaży na Amazon

Nowe konsole Evercade EXP-R i VS-R można zamówić w przedsprzedaży na Amazon

Konsole Evercade EXP-R i VS-R można zamówić w przedsprzedaży na Amazon w atrakcyjnej cenie 100 dolarów. Te dwa nowe urządzenia retro oparte na wkładkach będą dostępne od 31 lipca i są kompatybilne z obszerną istniejącą biblioteką wkładek Evercade. Są one oferowane wraz z nadchodzącym wkładem Tomb Raider Collection, zawierającym trzy pierwsze charakterystyczne przygody bohaterki Lary Croft. Obecni właściciele Evercade mogą także osobno zamówić w przedsprzedaży kolekcję Tomb Raider za 25 dolarów. Nowe akcesoria, w tym ergonomiczny uchwyt do Evercade EXP i EXP-R, a także dodatkowe kontrolery do VS-R, są również dostępne w przedsprzedaży.

Przedstawiamy konsole Evercade EXP-R i VS-R

Evercade EXP-R to trzeci model konsoli przenośnej Evercade lub czwarty, jeśli liczyć pochodne Super Pockets. VS-R to drugi model konsoli domowej Evercade. Te dwa urządzenia charakteryzują się ciemnoszarymi kolorami z turkusowymi akcentami. Rodzina konsol Evercade oferuje wybór ponad 50 kompilacji opartych na kartridżach, umożliwiając graczom powrót do świata gier retro. Oryginalna konsola Evercade została wydana w 2020 roku i od tego czasu Blaze Entertainment wypuściło kilka iteracji sprzętu Evercade, w tym konsolę Evercade VS, konsolę przenośną Evercade EXP, a także konsole przenośne będące spinoffami Taito i Capcom Super Pockets wydane w tym roku. ostatni.

Specyfika konsolet EXP-R i VS-R

Obniżenie ceny EXP-R jest atrakcyjną cechą, ponieważ istniejący Evercade EXP kosztuje 150 dolarów. Chociaż EXP pozostaje pod wieloma względami flagową konsolą przenośną Evercade, EXP-R w większości zachowuje konstrukcję premium. Należy pamiętać, że EXP-R nie zawiera 18 zintegrowanych gier Capcom i usuwa wyjście HDMI, co uniemożliwia podłączenie do telewizora. Z drugiej strony EXP-R zawiera nowy teksturowany uchwyt, który może sprawić, że będzie wygodniejszy niż oryginalny EXP. Oprócz tych różnic EXP-R zachowuje te same podstawowe funkcje, w tym obsługę Wi-Fi w przypadku aktualizacji oprogramowania sprzętowego i 4,3-calowy wyświetlacz IPS.

Z kolei VS-R to konsola domowa, którą można podłączyć do telewizora i która oferuje sygnał wyjściowy 1080p. Konsola Evercade VS-R zawiera kontroler, a dodatkowe kontrolery można kupić osobno za 25 USD każdy. Podobnie jak VS, VS-R ma dwa gniazda na kasety, a dzięki tej funkcji na obu konsolach domowych można odkryć ekskluzywne sekrety.

Źródło: www.gamespot.com