eShop wybiera maj 2024 r.: odkryj tytuły, które musisz mieć w tym miesiącu

Najlepsze gry eShop z maja 2024 r

Maj dobiegł końca, nadszedł czas na wielkie lato gier i znów nadszedł czas na eShop Selects. Czas leci!

Ten maj był naprawdę szalony. Nintendo mogło wypuścić dwie duże gry z Endless Ocean Luminous i Paper Mario: The Thousand-Year Door, ale czy widziałeś w tym miesiącu niezależne gry? Jesteśmy praktycznie przytłoczeni. Ale jak zawsze mamy robotę do wykonania — nasi pracownicy i współtwórcy głosują na trzy najlepsze gry eShop z listy gier, które przetestowaliśmy, a my przedstawiamy zwycięzców (i najlepsze, które nie zakwalifikowały się do finału) ). szczyt).

Ale nie możemy przejść do maja bez gratulacji zwycięzcy Wyboru Czytelników za kwiecień 2024 – ścieg.! Ta urocza gra o szyciu została ogłoszona w zaskakującym Indie World i jest naprawdę urocza.

Wyróżnienia

To może być nasz największy jak dotąd miesiąc eShop Selects — 13 gier dostępnych wyłącznie w eShopie uzyskało co najmniej 7/10 punktów, co oznacza, że ​​jest to ważny głos. Ale było kilku bardzo wyraźnych faworytów. Oto perełki, które nie znalazły się w pierwszej trójce.

Warkocz: edycja rocznicowa

Chodzi o Braida. Co więcej możemy powiedzieć? Braid, Anniversary Edition, jeden z najważniejszych tytułów niezależnych pierwszej dekady XXI wieku, daje tej pięknej platformówce logicznej nowe życie dzięki odświeżonej grafice i muzyce, a także fantastycznemu zestawowi dogłębnych komentarzy, które badają tematykę gry, jej grafikę, jej rozwój i właściwie wszystko.

Mały kotek, duże miasto

Może nie jest to nasza najwyżej oceniana gra miesiąca, ale wydaje się, że w mieście nikt nie jest w stanie oprzeć się małemu kotkowi. Little Kitty, Big City to niezwykle urocza, krótka przygoda pełna osobowości. Nawet jeśli nie lubisz kotów, trudno oprzeć się temu małemu awanturnikowi podczas eksploracji wielkiego miasta. Do tego śmieszne czapki. Daj spokój, nie ma nic lepszego niż śmieszne kapelusze, prawda?

Studnia dla zwierząt

Będziemy tu szczerzy – nawet nie było blisko. Animal Well wygrał głosy, wszyscy członkowie personelu głosowali na niego, a wszyscy oprócz dwóch głosowali na niego jako pierwsi. Niesamowity. Po co? Cóż, to jest absolutnie fantastyczne.

Głosowanie czytelników w wyborach eShop (maj 2024 r.)

Jeszcze raz chcemy, abyście, drodzy czytelnicy, opowiedzieli nam o grze, którą mogliśmy przegapić w tym miesiącu. Tak, to możliwe, biorąc pod uwagę, jak pracowity był maj! 1000xRESIST zadziwiło wiele osób swoją fabułą. Umbraclaw udowadnia, że ​​koty teraz rządzą. Duck Detective zajmuje się tą sprawą. Wirusowa sensacja Bread & Fred rozprzestrzeniła się w górach. To tylko cztery tytuły, które pominęliśmy, więc jest ich o wiele więcej, ale dlaczego nie powiesz nam, jaka jest Twoja ulubiona gra.

Oczywiście możesz także głosować na swojego faworyta spośród naszych typów.

Źródło: www.nintendolife.com