eShop wybiera czerwiec 2024: najlepsze gry miesiąca na Switcha

eShop wybiera – najlepsze gry miesiąca w czerwcu na Switchu

Mamy już lipiec, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przyjrzeć się wydaniom z poprzedniego miesiąca w sklepie internetowym Switch i wybrać nasze ulubione.

Wyróżnienia

W tym miesiącu mamy krótką listę siedmiu gier w sklepie internetowym Switch. Oto cztery, które nie znalazły się w pierwszej trójce:

Rocket Knight Adventures: Nowa iskra

Konami poświęciło Rocket Knight uwagę, na jaką zasługuje, tworząc Rocket Knight Adventures: Re-Sparked, kolekcję zawierającą „dwie doskonałe gry i wyjątkowy, ponadczasowy dorobek”.

Kościany

Dicefolk, roguelite gra polegająca na zbieraniu potworów w stylu roguelite, była w stanie zaimponować atrakcyjnym stylem graficznym, solidnym systemem walki i znaczącymi wyborami oferowanymi graczowi. Świetny dodatek do biblioteki Switch.

Poza dobrem i złem: wydanie z okazji 20. rocznicy

Dzięki Beyond Good & Evil firma Ubisoft potraktowała tę grę z szacunkiem, na jaki zasługuje, i odświeżająco jest widzieć, że dzisiaj jest tak samo dobra, jak w 2003 roku. Prawdziwe osiągnięcie z okazji dwudziestej rocznicy powstania gry.

eShop Selects – głosowanie czytelników (czerwiec 2024)

Jak zawsze, jest kilka gier, których nie mogliśmy przetestować w tym miesiącu, ale chętnie poznamy Twoje preferencje wśród najlepszych gier dostępnych w sklepie Switch eShop w czerwcu.

Jaka była Twoja ulubiona gra spośród naszych najlepszych gier wybranych w czerwcu w eShopie?

Dicefolk (Switch eShop) 17%

Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition (Switch eShop)46%

Echo Generation: Midnight Edition (Switch eShop)2%

Frogun Encore (Switch eShop)5%

NeoSprint (przełącz sklep internetowy) 1%

Rocket Knight Adventures: Re-Sparked (Switch eShop)21%

Star Wars: Hunters (Switch eShop)7%

Jak wybieramy trzy najlepsze gry w eShopie: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranej przez zespół redakcyjny. Aby znaleźć się na tej liście, gry muszą zostać wydane wyłącznie cyfrowo w sklepie Nintendo Switch eShop w tym miesiącu i zostać sprawdzone przez Nintendo Life; wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie ich wyników w testach.

Następnie pracownicy proszeni są o oddanie głosu na trzy gry, które ich zdaniem zasługują na pierwsze miejsce na liście; pierwszy wybór otrzymuje trzy punkty, drugi wybór otrzymuje dwa punkty, a trzeci wybór otrzymuje jeden punkt. Głosy te są następnie podliczane w celu utworzenia listy trzech najlepszych gier, a zwycięzca odbiera do domu nagrodę za dany miesiąc.

Źródło: www.nintendolife.com