Enigmatyczny „Enigma” Overwatch 2 to John Cena

Niepewność! Okazuje się, że tajemniczą postacią, która ostatnio krąży po społeczności Overwatch, jest nikt inny jak John Cena.

Tak, dobrze to przeczytałeś – w ramach swojej strategii marketingowej, aby ekscytować nas kolejną aktualizacją Overwatch 2, zwaną Inwazją, John Cena współpracuje z deweloperem Blizzardem, aby „odciąć” strumienie niektórych najpopularniejszych twórców treści społeczności za pomocą złowieszcze ostrzeżenia przed tym, co ma nadejść w aktualizacji Inwazji w przyszłym miesiącu.

Możesz sam zobaczyć ujawnienie w poniższym zwiastunie:

https://www.youtube.com/watch?v=ntVo9tWtDeo

Ujawnienie zagadki

Znany tylko jako „The Enigma”, Cena infiltrował strumienie z „ostrzeżeniami o zbliżającym się zagrożeniu ze strony Null Sector, grupy antagonistycznych Omników, którzy wkrótce zaatakują świat Overwatch” ze swojego ufortyfikowanego bunkra.

W piątek Enigma powróciła na środek sceny i ujawniła swoją prawdziwą tożsamość, zapraszając graczy do „walki z inwazją”.

„Fajnie było patrzeć, jak społeczność Overwatch próbuje nadać twarzy Enigmie” — powiedział Cena. „Czasami świat potrzebuje niewidzialnej twarzy, aby ostrzec przed zbliżającym się globalnym zagrożeniem. »

Overwatch 2 Inwazja

Inwazja w Overwatch 2 rozpocznie się 10 sierpnia i będzie zawierała „nowe misje fabularne, zupełnie nowy główny tryb gry PVP, nowe sposoby na rozwijanie swoich umiejętności z ulubionymi bohaterami… oraz nowego bohatera wsparcia” w Overwatch 2: Inwazja .

Obejmuje to płatny dodatek, który oferuje „stały dostęp” do trzech misji fabularnych w cenie 15 USD.

Te misje fabularne będą miały miejsce w Rio de Janeiro, Toronto i Göteborgu, a każda lokalizacja będzie zawierała „ogromne mapy” i „złożone cele”. Gracze będą walczyć z grupą Null Sector z serii, a historia będzie kontynuowana w przyszłych sezonach gry.

Jeśli to przegapiłeś, Blizzard podejmuje pierwsze niepewne kroki z wyłączności Battle.net, zaczynając od premiery Overwatch 2 na Steamie w sierpniu.

Źródło: www.eurogamer.net