Embark Studios dodaje tryb PvP do Arc Raiders – zobacz nowy opis gry

Embark Studios dodaje tryb PvP do Arc Raiders

Embark Studios zmieniło zakres swojej nadchodzącej strzelanki, Arc Raiders. Gra została po raz pierwszy ogłoszona w 2021 roku jako kooperacyjne doświadczenie skoncentrowane na PvE, polegające na wspólnej pracy w walce z inwazją obcych maszyn. Teraz gra będzie miała element PvP dodany do miksu.

W aktualizacji Embark ujawnia, że od czasu opóźnienia Arc Raiders w skupieniu się na ukończeniu drugiego nadchodzącego tytułu, The Finals, dodano tryb rywalizacji, a także element ekstrakcji. Gra nadal toczy się na dalekiej przyszłości, na Ziemi spustoszonej przez czujące maszyny, ale teraz drużyny muszą rywalizować z innymi ludzkimi graczami, oprócz wrogów w grze. Co więcej, gra przyjmuje cele oparte na wydobyciu, zlecając graczom zlokalizowanie i odzyskanie zasobów rozproszonych po całym świecie dla ich drużyny.

Nowy opis gry

Oto prezentacja Embark dotycząca tego, co teraz pociąga za sobą Arc Raiders:

Ludzie uciekli do podziemnej kolonii Speranza, szukając zapasów, aby przeżyć i schronienia przed maszynami. Zapotrzebowanie na zasoby jest najwyższe w historii. Ale zdobywanie tych zasobów jest ryzykowną pracą i nie jest dla każdego. Ale to praca dla ciebie. Dlatego zaciągnąłeś się jako Najeźdźca, poszukujący niezbędnych zapasów, które są rozrzucone po całym krajobrazie. Wszystko, od pozostałości po wczorajszym starciu z ARC po nieprawdopodobne pozostałości automatu do pinballa. Tam stawka jest wysoka i będziesz musiał walczyć o swoje łupy. Zabójcze maszyny ARC wędrują po powierzchni. W Calabretta nie ma żadnych zasad, więc uważaj na innych Najeźdźców. W przypadku handlarzy w Speranzy na zaufanie ciężko zapracowano i łatwo je stracić. Musisz zarobić na swoje utrzymanie. Więc nie wracaj z misji z pustymi rękami. Kiedy widzisz innego Najeźdźcę ściganego przez rój dronów ARC, czy ruszasz do walki? Czy wyciągasz pomocną dłoń? A może powstrzymujesz się i ucztujesz na cennych szczątkach?

Embark planuje uruchomić zamknięty test alfa, dający graczom, którzy zarejestrują się na swojej stronie internetowej, pierwszą możliwość bezpośredniego zapoznania się z Arc Raiders. Gra wciąż nie ma daty premiery, ale zmierza na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Twoje zdanie

Co sądzisz o tym nowym założeniu dla Arc Raiders? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2023/05/17/embark-studios-adds-pvp-to-arc-raiders.