Elden Ring: Żadnych spoilerów na temat premiery dodatku Shadow of the Erdtree

Elden Ring: Długo oczekiwany dodatek Shadow of the Erdtree

Fani Elden Ring prawdopodobnie odliczają sekundy do premiery wyczekiwanego rozszerzenia Shadow of the Erdtree w najbliższy piątek. Dla tych, którzy planują zagłębić się w tę grę, gdy tylko stanie się ona dostępna, deweloper From Software ma jedną prośbę: żadnych spoilerów.

W niedawnym poście deweloper uprzejmie poprosił graczy, aby nie psuli rozgrywki ujawnianiem informacji na temat dodatku w sieci. Wiadomość brzmi:

„Witam, Zniszczony.

Wraz z wydaniem rozszerzenia Elden Ring, Shadow of the Erdtree, uważajcie na spoilery dla tych, którzy chcą zapuścić się do Krainy Cieni jedynie dzięki determinacji i czystemu umysłowi.

Dziękuję za współpracę. »

Unikaj spoilerów, aby w pełni cieszyć się grą

Pomimo tej rozsądnej prośby, jeśli martwisz się spoilerami i nie planujesz zamykać się w domu 21 czerwca, ignorując świat zewnętrzny, dopóki nie ukończysz Cienia Erdtree, prawdopodobnie będziesz chciał uniknąć jakiejkolwiek wzmianki o rozszerzenie na portalach społecznościowych, na wszelki wypadek.

Zanurz się w doświadczeniu bez obawy przed spoilerami

Jeśli jednak nie masz nic przeciwko posmakowaniu tego, co przygotował Shadow of the Erdtree, możesz zapoznać się z naszą najnowszą zapowiedzią lub obejrzeć, jak omawiamy fragment gry w tym odcinku New Gameplay Today.

Źródło: www.gameinformer.com