Elden Ring: wreszcie potwierdzona data premiery dodatku Shadow of the Erdtree!

Fani Elden Ring mogą się cieszyć, ponieważ data premiery dodatku Shadow of the Erdtree została ustalona na 21 czerwca. A co jest lepszego od tego? Cóż, oczywiście zniżka na DLC. Obecnie kosztuje 39,99 dolarów, co sugeruje, że może to być naprawdę ogromna oferta dla fanów. Jeśli jednak korzystasz z komputera PC, zdecydowanie zalecamy pobranie Shadow of the Erdtree od Green Man Gaming lub Fanatical, zaufanych internetowych sprzedawców kodów na komputery PC, którzy obecnie oferują DLC za 35,19 USD i 30,79 GBP w Wielkiej Brytanii. To oszczędność 4,80 dolara, czyli 12% zniżki na dodatek, który fani Elden Ring z pewnością kupią, zwłaszcza że jest to kod Steam. Tego produktu nie było w magazynie przez kilka tygodni, ale teraz wrócił i jest ponownie dostępny, więc to ogromna okazja. Tuż poniżej zostawimy przydatny link do oferty.

Inne niesamowite oferty gier na PC już teraz

W chwili pisania tego tekstu można także zamówić w przedsprzedaży Dragon’s Dogma 2 za 57,39 USD i Helldivers 2 za 33,19 USD. Obie oferty są niesamowite pod względem odpowiednich kodów Steam i zdecydowanie warto skorzystać z wyprzedaży GMG i Fanatical, póki możesz.

Wydawca Bandai Namco również ogłosił niedawno, że sprzedaż Elden Ring osiągnęła ostatnio 23 miliony sztuk. W ramach prezentacji długo oczekiwanego DLC Shadow of the Erdtree firma Bandai Namco udostępniła aktualizację sprzedażową podstawowej wersji gry, która – z tego, co niedawno słyszeliśmy – rok po premierze, sprzedawała się w 20 milionach egzemplarzy.

Podstawowa wersja Elden Ring uzyskała w naszej recenzji IGN ocenę 10/10. „Elden Ring to ogromna ewolucja tego, co FromSoftware rozpoczęło serią Souls, przenosząc niezwykle wymagającą walkę do niesamowitego otwartego świata, który daje nam swobodę wyboru własnej ścieżki” – powiedzieliśmy.

Dla tych na konsoli

Możesz zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem dotyczącym zamówień przedpremierowych Elden Ring Shadow of the Erdtree Edition również tutaj, na IGN. W przeciwnym razie warto rzucić okiem na 15 ukrytych szczegółów, które znaleźliśmy w zwiastunie Shadow of the Erdtree.

Źródło: www.ign.com