Elden Ring Streamer pokonuje jednocześnie dwie Malenie za pomocą kontrolera i DancepadaStreamerka z Twitcha, MissMikka, dokonała legendarnego wyczynu gracza w Elden Ring firmy Form Software: zabiła dwóch Malenias w tym samym czasie za pomocą standardowego kontrolera i niekonwencjonalnego kontrolera do tańca.

Pokonanie podwójnej Malenii zajęło MissMikce trzy dni i 199 prób. Streamerka napisała w swoim uroczystym tweecie: „Na początku nie byłam nawet pewna, czy ten bieg jest możliwy. Następny jest Radagon/Elden Beast!”

Malenia nie jest pierwszym bossem Elden Ring, którego pokonano w ten sposób. Porażka Godess of Rot to tylko jedna z serii Ultimate Challenge MissMikka, w której streamerka pokonuje dwie kopie największych i najgorszych bossów Elden Ring za pomocą kontrolera i urządzenia do tańca.

We wrześniu 2022 r. GameSpot przeprowadził wywiad z legendarną MissMikką i rozmawiał z nią o procesie i nie tylko. MissMikka stwierdziła, że ​​jej pierwsza udana bitwa z Malenią, pojedyncza, trwała 329 prób i 15 godzin.

W powiązanych wiadomościach z Elden Ring gra przetoczyła się przez ceremonie wręczenia nagród. Zabrało do domu nagrodę Game of the Year GameSpot. Co zabawne, Elden Ring zdobyło nie tylko tytuł Gry Roku na Steamie, ale także tytuł Najlepszej Gry, w której jesteś do dupy. A na The Game Awards, Elden Ring – zgadliście – również otrzymało tytuł Gry Roku. Podczas ceremonii Devs From Software ogłosiło również swoją kolejną grę, Armored Core 6.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/twitch-streamer-defeats-two-malenias-simultaneously-with-controller-and-dancepad/1100-6510393/?ftag=CAD-01-10abi2f