Elden Ring: Shadow of the Erdtree – Wszyscy bossowie i ich wskazówki

Elden Ring ujawnia swoje największe i najnowsze DLC, Shadow of the Erdtree, 21 czerwca, zapewniając godziny rozgrywki z nowymi lokalizacjami, bronią, zbroją i bossami. Aby uzyskać dostęp do tej zawartości, musisz osiągnąć dobre postępy w grze podstawowej.

Starscourge Radahn (metoda normalna)

Najlepiej rozpocząć od zmierzenia się z Radahnem, zlokalizowanym w Zamku Redmane w regionie Caelid. Aby uzyskać do niego dostęp, będziesz musiał rozegrać fabułę, stawiając czoła kilku bossom, aż do spotkania z Godrickiem Przeszczepionym.

Starscourge Radahn (szybka i łatwa metoda)

Możesz także szybciej uzyskać dostęp do Festiwalu Rathdan, aktywując Miejsce Łaski na Złotych Polach Płaskowyżu Altus po zdobyciu obu połówek Medalionu Dectus.

Mohg, Pan Krwi (metoda normalna)

Bardziej skomplikowane, aby znaleźć Mohga, będziesz musiał przejść większą część gry i pokonać wszystkich głównych bossów, aż do Morgotta, króla wróżb, znajdującego się w mieście Leyndell.

Mohg, Władca Krwi (szybka i łatwa metoda)

Szybkim sposobem na uzyskanie dostępu do Mohga jest podążanie za Białą Maską Varre od początku gry, a następnie odnalezienie go w Kościele Róż w Liurni, aby kontynuować zadanie.

Po pokonaniu Radahna i Mohga możesz wejść do DLC Elden Ring: Shadow of the Erdtree, dotykając Withered Arm w miejscu, w którym pokonałeś Mohga. Powodzenia w Krainie Cieni, Zniszczony!

Źródło: news.xbox.com