Elden Ring Player pokonuje każdego bossa, nie przyjmując ciosuWydarzyło się pozornie nie do pomyślenia: gracz Elden Ring pokonał każdego bossa bez żadnego ciosu. To osiągnięcie zostało osiągnięte przez streamera Twitcha i uczestnika wyzwania Elden Ring GinoMachino.

W Elden Ring FromSoftware jest 165 bossów, od niektórych łatwiejszych bossów w Limgrave do niesławnie trudnych, takich jak Malenia. GinoMachino zajęło dwa miesiące, aby zaplanować trasę do biegu bez trafienia, zanim ostatecznie ukończył wyzwanie 25 października. Warto podkreślić, że jest to prawdziwy bieg bez trafienia, co oznacza, że ​​​​GinoMachino dostał choćby jedno zadrapanie od jakiegokolwiek szefa , musiał rozpocząć całą grę od początku.

GinoMachino był niedowierzający po pokonaniu ostatniego bossa biegu. Świętując zwycięstwo w 8-godzinnym i 56-minutowym momencie streamu na Twitchu, powiedział: „Nie mogę uwierzyć, że to zrobiliśmy… Wszedłem dzisiaj w ogóle niepewny, koleś”.

Ten bieg był dla GinoMachino od dawna. Na 7 Marca, napisał na Twitterze, „Zakończę Elden Ring wszystkich bossów bez hitu”, a ponad siedem miesięcy później w końcu to się stało. Od premiery GinoMachino zmaga się z różnego rodzaju wyzwaniami Elden Ring. Na początku tego miesiąca został pierwszą osobą, która ukończyć Pierścień Eldena używając tylko gołych pięści.

Podobnie jak w przypadku większości gier FromSoftware, gracze walczą z Elden Ring na różne szalone, niekonwencjonalne sposoby. Od modyfikacji kontrolera gier Fisher-Price, aby grać w Elden Ring, po korzystanie z Ring-Con Ring Fit Adventure, w społeczności Elden Ring nie brakuje eksperymentów. I oczywiście jest „Pozwól mi ją solo”, gracz Elden Ring, który pomógł setkom graczy pokonać najtrudniejszego bossa w grze.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z bylines w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Źródło : https://www.ign.com/articles/elden-ring-player-beats-every-boss-without-taking-a-hit