Ekstrakcja Tom Clancy’s Rainbow Six będzie dostępna pierwszego dnia w ramach przepustki do gry


Styczeń już zapowiadał się na solidny miesiąc dla Xbox Game Pass, kiedy do usługi trafi Mass Effect Legendary Edition, ale teraz abonenci mogą spodziewać się również zupełnie nowego tytułu. Microsoft i Ubisoft ogłosiły, że Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction pojawi się w Xbox Game Pass i PC Game Pass pierwszego dnia.

Spinoff Rainbow Six PvE pojawi się w Game Pass 20 stycznia, tego samego dnia, w którym zostanie wydany na Xbox Series X|S, PS5/PS4 i PC. Ubisoft wycenia Rainbow Six Extraction w budżetowej cenie 39,99 USD dla graczy, którzy planują kupić grę.

Extraction wprowadza również cross-play Buddy Pass, w którym każda kopia gry zawiera dwie przepustki, aby zaprosić znajomych do darmowej gry przez 14 dni.

Rainbow Six Extraction to kooperacyjna strzelanka PvE z perspektywy pierwszej osoby, w której możesz współpracować z maksymalnie dwoma innymi graczami, aby pokonać obcego wroga zwanego Archeanami. Gra nosiła pierwotnie tytuł Rainbow Six Quarantine, kiedy została ogłoszona na E3 2019. Ubisoft tymczasowo zmienił nazwę na Rainbow Six Parasite, zanim ostatecznie zdecydował się na Wydobycie wraz z ponownym ujawnieniem gry zeszłego lata. Oprócz nowego tytułu abonenci Game Pass mogą również uzyskać dostęp do Rainbow Six Siege, odpowiednika PvP w Extraction, począwszy od 20 stycznia.

Wraz z dzisiejszymi wiadomościami, Ubisoft zobowiązał się również do wprowadzenia Ubisoft+ na konsole Xbox w przyszłości. Usługa jest już dostępna na PC i zapewnia dostęp do ponad 100 tytułów Ubisoft za miesięczną subskrypcję, podobną do Xbox Game Pass i EA Play.

Zrzuty ekranu z gry Rainbow Six Extraction

Nie jest to jednak to samo, co partnerstwo EA i Microsoftu, które łączy EA Play z Game Pass, oznacza to po prostu, że właściciele konsoli Xbox będą mogli w końcu osobno subskrybować usługę Ubisoft, niezależnie od tego, czy zapłacą za Game Pass, czy nie. Więcej informacji znajdziesz w pozostałych wielkich grach, które pojawią się w tym miesiącu.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Źródło : https://www.ign.com/articles/rainbow-six-extraction-game-pass-day-one-ubisoft