Ekstrakcja Rainbow Six już pierwszego dnia w ramach subskrypcji Xbox Game Pass


Streszczenie

  • Ekstrakcja Tęczowej Sześciu będzie dostępny od pierwszego dnia z Xbox Game Pass, PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate, gdy zostanie wydany 20 stycznia.
  • Ekstrakcja Tęczowej Sześciu to taktyczna gra FPS PvE w trybie współpracy dla 1-3 graczy, w której zjednoczysz elitarnych operatorów Rainbow Six przeciwko śmiertelnemu zagrożeniu ze strony obcych, znanemu jako Archaenowie.
  • Rainbow Six Siege będą dostępne również w ramach PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate od 20 stycznia.

Operatorzy Rainbow Six staną przed największym wyzwaniem, gdy Ekstrakcja Tęczowej Sześciu uruchamia się na Xbox One, Xbox Series X|S i PC, ale nie zrobią tego sami — daleko im do tego. Ekstrakcja Tęczowej Sześciu będzie dostępny pierwszego dnia z Xbox Game Pass, więc do operatorów dołączą członkowie Xbox Game Pass na konsolach, komputerach PC i w chmurze z całego świata, aby pomóc im w walce z nieustannie ewoluującym zagrożeniem ze strony obcych, które zagraża światu.

Po premierze 20 stycznia 2022 r. członkowie Xbox Game Pass mogą wskoczyć do tego intensywnego, ekscytującego i nieprzewidywalnego trybu współpracy w trybie PvE w pojedynkę lub w drużynach składających się z maksymalnie trzech graczy, aby wziąć udział w dynamicznych najazdach. Ekstrakcja Tęczowej Sześciu to taktyczna gra FPS w trybie współpracy, która zapewnia zupełnie nowe, oparte na drużynie wrażenia PvE dla milionów graczy w uniwersum Rainbow Six i poza nim.

To jednak nie wszystko – fani Rainbow Six na PC ucieszą się, słysząc to Rainbow Six Siege będzie również dostępny w ramach PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate od 20 stycznia. Z Rainbow Six Siege dostępne dla członków Xbox Game Pass Ultimate już na konsoli i w chmurze, fani mają okazję odświeżyć swoje umiejętności strzelania taktycznego w oczekiwaniu na wydanie Ekstrakcja Tęczowej Sześciu. I gracze, którzy grają w oba Oblężenie oraz Ekstrakcja może odblokować epicki sprzęt zawarty w pakiecie United Front.

Dzieląc się naszym zobowiązaniem do udostępnienia fanom nowych i ekscytujących gier pierwszego dnia, firma Ubisoft ogłosiła również dzisiaj zamiar wprowadzenia Ubisoft+ na platformy Xbox w przyszłości. Będzie to świetny dodatek dla fanów, którzy będą mieli jeszcze więcej możliwości dostępu do ulubionych gier i doświadczeń na konsoli Xbox.

Ekstrakcja Tęczowej Sześciu jest dostępny w przedsprzedaży już teraz w Microsoft Store lub u lokalnych sprzedawców i dostępny w ramach Xbox Game Pass 20 stycznia. Rainbow Six Siege jest już dostępny w ramach Xbox Game Pass i będzie dostępny od 20 stycznia 2022 r. na PC Game Pass. Aby uzyskać więcej informacji o Rainbow Six, bądź na bieżąco z Xbox Wire.

Xbox Live

Ekstrakcja Tom Clancy’s Rainbow Six®

UBISOFT

☆.☆.☆.☆.☆.
13

39,99 USD

Ta gra wykorzystuje Smart Delivery, umożliwiając dostęp zarówno do tytułu Xbox One, jak i tytułu Xbox Series X|S. Zamów w przedsprzedaży pakiet bonusowy: Orbital Decay Bundle! Od dziesięcioleci Team Rainbow stanowi tarczę przed najgorszymi globalnymi zagrożeniami, jakie można sobie wyobrazić. Teraz stoimy w obliczu największego terroru: śmiercionośnego, mutującego obcego pasożyta. • Zawiera przepustkę Buddy Pass: zaproś 2 znajomych do gry z tobą ZA DARMO przez 14 dni • Graj sam lub ze znajomymi z dowolnej platformy w tym trybie PvE FPS w trybie współpracy od 1 do 3 graczy • 69 pistoletów, 25 gadżetów, 18 operatorów z progresją poziomów, 12 dużych dynamicznych map, 13 mutujących wrogów i darmowa zawartość popremierowa • Sprawdź swoje umiejętności dzięki 4 regulowanym poziomom trudności i ekscytującemu trybowi rankingowemu Endgame • Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Gracze: Zdobądź 4 EKSKLUZYWNE epickie zestawy biegów w obu grach i natychmiast odblokuj wszystkich 18 operatorów Tom Clancy’s Rainbow® Six Extraction w Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

Tom Clancy's Rainbow Six® Extraction Deluxe Edition

Xbox Live

Tom Clancy’s Rainbow Six® Extraction Deluxe Edition

UBISOFT

☆.☆.☆.☆.☆.
4

49,99 USD

Ta gra wykorzystuje funkcję Smart Delivery, która umożliwia dostęp zarówno do tytułu na Xbox One, jak i tytułu Xbox Series X|S. Zamów w przedsprzedaży dodatkowy pakiet kosmetyczny, pakiet Orbital Decay! Od dziesięcioleci Team Rainbow stanowi tarczę przed najgorszymi globalnymi zagrożeniami, jakie można sobie wyobrazić. Teraz stoimy w obliczu największego terroru: śmiertelnego, mutującego obcego pasożyta. • Zawiera grę, 3 epickie zestawy narzędzi i dopalacze XP, aby wzmocnić grę, grając samotnie lub ze znajomymi z dowolnej platformy w tym trybie współpracy dla 1 lub 3 graczy op FPS • Plus Buddy Pass: zaproś 2 znajomych do gry z tobą ZA DARMO przez 14 dni • 69 broni, 25 gadżetów, 18 operatorów z poziomami progresji, 12 dużych dynamicznych map, 13 mutujących wrogów i bezpłatne po premierze • Sprawdź swoje umiejętności z 4 regulowanymi poziomami trudności i ekscytującym trybem rankingowym Endgame • Gracze Rainbow Six® Siege: Zdobądź 4 EKSKLUZYWNE epickie zestawy wyposażenia w obu grach i odblokuj wszystkich 18 operatorów Rainbow® Six Extraction w Rainbow Six Siege

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/01/05/rainbow-six-extraction-day-one-with-xbox-game-pass/