Ekstase to nasycony techno-tetrisem, który jest dziś dostępny na Switchu


Premiera dzisiaj na Nintendo Switch to Ekstase, układanka w stylu Tetris, w której będziesz tworzyć kształty na więcej niż jeden sposób.

Opisywany jako „list miłosny do Berlina i tamtejszej sceny techno”, Ekstase to gra logiczna z spadającymi klockami, która charakteryzuje się jasnymi, krzykliwymi grafikami i ścieżką dźwiękową pełną bitów techno. Chociaż na powierzchni wygląda prawie identycznie jak Tetris, rozgrywka nie jest taka sama; zamiast czyścić linie, linia skanowania za każdym razem wymazuje określony kolor bloku. Oto oficjalny opis:

W Ekstase z góry spadają kształty 3-5 klocków, a gdy tylko w coś uderzą, rozpadają się. Linia skanowania zmienia kolor w każdym cyklu i usuwa kwadraty, które utworzyłeś z bloków tego samego koloru.

Tryb przepływu: tryb przepływu to bezproblemowy tryb gry „wskakuj”, w którym gra dostosowuje się do sposobu gry. Stajesz się lepszy? Gra podniesie poziom trudności. Czy pogarszasz się? Gra staje się łatwiejsza. W ten sposób gra wywołuje „stan przepływu” w graczu, stan, w którym jesteś w pełni zanurzony w poczuciu naenergetyzowanego skupienia, zaangażowania i przyjemności.

Beat99: Beat99 to tryb rytmiczny w Ekstase. Celem jest podniesienie rangi mnożnika poprzez upuszczanie kształtów do rytmu. Dostaniesz 99 „żyć”, upuszczenie kształtu odejmuje jedno życie, brak uderzenia odejmuje dziesięć! Postaraj się przetrwać jak najdłużej i spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów.

Tryb klasyczny: W trybie klasycznym ustawiasz wyzwanie. Wybierz liczbę kolorów i szybkość kształtów.

Time Attack: Czy potrafisz skutecznie układać stosy? Udowodnij to w trybie Time Attack. Pokonaj rekord w określonym czasie.

Dwa tryby rotacji: Ekstase można cieszyć się w dwóch różnych stylach gry; grać w stylu „A” i grać w stylu „B”. W A obracasz kolory w nieruchomym kształcie, w B obracasz kształty. W ten sposób otrzymujesz dwie gry w cenie jednej!

Dzięki różnym paletom kolorów do wyboru, aby pomóc tym, którzy są daltonistami, a także niestandardowemu mapowaniu przycisków i opcjom wyłączania rozpraszającego tła, Ekstase wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla szerokiego grona graczy.

Jeśli chcesz spróbować, gra zostanie uruchomiona w sklepie Switch eShop już dziś za 13,49 GBP / 14,99 USD. Ostrożnie przejdź do naszej sekcji komentarzy poniżej i daj nam znać, czy będziesz to sprawdzać.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/11/ekstase-is-a-techno-infused-tetris-like-thats-out-on-switch-today