Ekskluzywnie: zanurz się w ręcznie wykonany papierowy świat dzięki przygodzie z puzzlami „Papetura”Wydawca horrorów, Feardemic, próbuje swoich sił z czymś nowym i wyjątkowym: przygodową łamigłówką typu „wskaż i kliknij” o nazwie Papetura, która zostanie uruchomiona na Nintendo Switch na 1 grudnia 2022 r.

Stworzony przez jedną osobę w ciągu sześciu lat, Papetura występuje w Pape i Tura (ach, rozumiemy!) W ręcznie wykonanym papierowym świecie, który jest stale zagrożony spaleniem. Dzięki płynnemu czasowi działania wynoszącemu około 2 godzin, gra w pełni wykorzystuje każdą scenę, a jej świat jest pełen charakteru i szczegółów.

Oto oficjalne informacje od Feardemic:

Podaj rękę dwóm małym stworzeniom, Pape i Tura, których domowi grozi spalenie. Eksploruj tajemniczy świat spowity cieniem i światłem, wykonany w całości ręcznie z papieru. Podziwiaj proste piękno nieznanego, ale dziwnie zachęcającego miejsca, w którym się znajdujesz, wskazując i klikając, aby przejść przez swoją przygodę. Zdobądź się na odwagę i staw czoła mrocznym, płonącym potworom zagrażającym Twojemu papierowemu rajowi.
Papetura to dzieło miłości i list miłosny zarówno do rzemiosła modelarstwa papierowego, jak i do oldskulowych gier przygodowych. Pozwól, aby gra przeniosła Cię do świata wyobraźni i całkowicie zanurz się w papierowej fantazji, podczas gdy delikatna i delikatna muzyka Floex nadaje nastrój Twojej podróży.

Cechy:

Krótkie i słodkie – Przeżyj 2 ekscytujące godziny niesamowicie wyjątkowej przygody typu „wskaż i kliknij”.
Widok papieru – Obserwuj małe owady, dziwne stworzenia, potwory i prawdziwie magiczne miejsca, wszystkie wykonane ręcznie z papieru.
Hej, słuchaj! – Zatrać się w pięknej, nastrojowej muzyce stworzonej przez Floex – Tomasa Dvoraka.
Zagadka mnie to – Rozwiąż zagadki i dowiedz się więcej o historii i świecie.
Pokaż, nie mów – Przeżyj historię bez dialogów, opowiedzianą w całości za pomocą animacji i dziwnych dźwięków.

Czy zgarniesz ten w grudniu? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat ogłoszenia w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/exclusive-dive-into-a-hand-crafted-paper-world-with-puzzle-adventure-papetura