Ekskluzywna oferta przedsprzedażowa Paper Mario: The Thousand-Year Door na Switchu!

Entuzjaści gier wideo są zmęczeni zamówieniami w przedsprzedaży obejmującymi takie przedmioty, jak kubki, naklejki i ręczniki, więc powinniście być na bieżąco…

Specjalna oferta dla fanów Paper Mario w Europie

Sklep My Nintendo Store w Europie oferuje bezpłatną „etap bitwy do zbudowania” z każdą standardową kopią Paper Mario: The Thousand-Year Door. Ten produkt jest dostępny w ograniczonej liczbie jednego egzemplarza na klienta i będzie dostarczany wraz z grą jako przedmiot dodatkowy po premierze nowej gry na Switchu 23 maja 2024 r.

Oto kilka dodatkowych informacji na temat tego bonusowego przedmiotu ze sklepu My Nintendo:

„Ten pakiet zawiera kopię Paper Mario: The Thousand-Year Door i etap bitwy do zbudowania. Zbuduj własną scenę bitwy z Paper Mario: The Thousand-Year Door i pomóż Mario pokonać wszystkich przeciwników! Rozmiar: 14,5×16,3×27 cm Materiał: pianka plastikowa z nadrukiem papierowym. »

Zamów już teraz, aby nie przegapić tej oferty

Pamiętaj, że ten pakiet jest dostępny w Europie do wyczerpania zapasów, więc jeśli chcesz, zamów grę w przedsprzedaży JAK NAJSZYBCIEJ!

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie FTC.

Dostępne inne oferty w przedsprzedaży

Istnieje również wiele innych ofert przedsprzedaży Paper Mario na Switch, które możesz sprawdzić na naszej stronie z ofertami Nintendo Life.

Czy będziesz zamawiać w przedsprzedaży Paper Mario: The Thousand-Year Door for the Switch? Powiedz nam w komentarzach.

Powiązane gry

Liam jest autorem gier i recenzentem dla Nintendo Life i Pure Xbox. Pisze o grach od ponad 15 lat i jest zagorzałym fanem Mario i Master Chiefa. Ma też słabość do Sonic the Hedgehog.

Źródło: www.nintendolife.com