Ekskluzywna oferta dla członków Amazon Prime: 50% zniżki na 15-calowy przenośny monitor Arzopa USB Type-C

Amazon oferuje świetną ofertę na ten przenośny monitor Arzopa 15″ 1080p USB Type-C. Zwykle sprzedaje się za 129,99 USD, członkowie Amazon Prime mogą go teraz kupić za 60,79 USD po zastosowaniu kuponu 20% zniżki. To najlepsza cena w historii tego konkretnego modelu i najniższa cena w porównaniu do innych 15-calowych monitorów USB typu C na Amazon. To świetny przenośny wyświetlacz do konsoli Nintendo Switch, Steam Deck lub gry wideo ASUS ROG Ally.

Cechy monitora Arzopa S1 15″ 1080p USB-C

Ten 15-calowy monitor o rozdzielczości 1080p może służyć jako dodatkowy wyświetlacz laptopa, tabletu, telefonu, konsoli do gier lub prawie każdego innego urządzenia z wyjściem USB lub HDMI. Jeśli Twoje urządzenie ma wyjście USB typu C z funkcją Power Delivery, do zasilania i transmisji danych potrzebny będzie pojedynczy kabel USB typu C (w zestawie). Jeśli wyjście USB Type-C nie obsługuje dostarczania zasilania, w zestawie znajduje się również kabel USB Type-A do Type-C zapewniający dodatkowe zasilanie. Jeśli w ogóle nie masz portu USB typu C, w zestawie znajduje się kabel HDMI, ale do zasilania wyświetlacza będziesz musiał zaopatrzyć się w własną ładowarkę USB.

Monitor został zaprojektowany jako przenośny. Waży tylko 1,3 funta i ma grubość 0,3 cala. Ma solidną metalową ramę, a nawet inteligentną pokrywę, która służy jako stojak. 15-calowy ekran oferuje rozdzielczość 1920 × 1080 z częstotliwością odświeżania 60 Hz, panel IPS zapewniający przyzwoite kąty widzenia i gamę kolorów oraz matową powierzchnię przeciwodblaskową. Ma nawet wbudowane głośniki.

Uaktualnij do 16-calowego monitora Arzopa Z1FC 144 Hz za 99,99 USD

Wysokiej klasy monitor Arzopa Z1FC jest również dostępny w sprzedaży na Amazon. Kupon rabatowy obniża go do 99,99 USD. Ulepszenia Z1FC obejmują większy ekran (16,1″ w porównaniu z 15,6″), wyższą częstotliwość odświeżania (144 Hz w porównaniu z 60 Hz) i 100% gamę kolorów sRGB. Większy ekran i lepsze odwzorowanie kolorów sprawiają, że jest to miłe ulepszenie dla graczy na Switchu i Steam Deck, jednak ponieważ Z1 zużywa nieco więcej energii niż S1, będziesz musiał trzymać Z1 podłączony do ładowarki ściennej, ponieważ żadna gra nie działa system może zasilać sam wyświetlacz.

Ten monitor jest idealnym uzupełnieniem dla graczy PC i laptopów, którzy będą mogli skorzystać z częstotliwości odświeżania 144 Hz. Mam ten monitor i mogę potwierdzić, że jakość obrazu jest znakomita. Jest także niezwykle cienki i lekki, z solidną metalową obudową.

Świetny przenośny monitor do konsoli do gier Nintendo Switch lub Steam Deck

Ten monitor świetnie współpracuje z konsolami Steam Deck i Switch. Do zasilania wyświetlacza polecam używać ładowarki ściennej, w przeciwnym razie szybko rozładujesz system do gier (możesz użyć tej, która była dołączona do konsoli Steam Deck lub Switch). Specyfikacje wyświetlacza 1080p i 60 Hz są więcej niż wystarczające, biorąc pod uwagę, że ani Switch, ani Steam Deck nie obsługują częstotliwości odświeżania wyższych niż 60 Hz.

Jeśli szukasz innych opcji monitorów USB, sprawdź naszą ofertę najlepszych monitorów przenośnych roku 2024.

Szukasz więcej ofert na akcesoria do Switcha i Steam Deck?

Źródło: www.ign.com