Ekscytujący nowy crossover w Modern Warfare 3 i Warzone z Warhammer 40,000

Aktualizacja Reloaded Sezon 2 dla Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone obejmuje współpracę z uniwersum Warhammer 40,000, a nowy zwiastun ujawnia skórki Space Marine inspirowane serią.

Skórki do Warhammera 40 000

Zwiastun zawiera skórki do gry Warhammer 40 000 dla trzech różnych pakietów Call of Duty. Obecnie pakiet Tracer: Space Marines Warhammer 40 000 jest dostępny w sklepie w grze w cenie 3000 punktów CoD (26 USD) za pakiet 13 przedmiotów. Obejmuje to skórki operatorów i schematy broni dla dwóch różnych oddziałów Kosmicznych Marines: Ultramarines Scout i Blood Angels Scout.

Nadchodzące pakiety

Dodatkowo pakiety Sisters of Battle i Astra Militarum Tracer będą dostępne wraz z premierą wydarzenia Warhammer 40,000: For the Emperor w tym tygodniu. To wydarzenie potrwa od 13 do 27 marca i umożliwi graczom zdobywanie przedmiotów kosmetycznych i nagród poprzez wyzwania w grze. Ceny tych przyszłych pakietów nie są jeszcze ogłoszone, ale prawdopodobnie będą wynosić 2400 dolarów. przy 3000 punktów CoD, podobnie jak w przypadku poprzednie kolaboracje.

Ograniczony tryb gry

Nawet bez zakupu jednego z pakietów każdy może grać jako Kosmiczny Marines w udostępnionym w tym tygodniu trybie wieloosobowym Juggermosh, w którym wszyscy gracze wyposażeni są w kombinezony Juggernaut odnowione na Kosmicznych Marines. Gracze pojawią się albo w pancerzu wspomaganym „Ultramar’s Vengeance”, albo jako Kosmiczni Marines Krwawych Aniołów w pancerzu wspomaganym „Baal’s Wrath”. Jednakże ci, którzy chcą zachować skórki Warhammera 40 000 po zakończeniu wydarzenia, mogą rozważyć zakup pakietu Space Marines.

Ta zbliżająca się aktualizacja oznacza, że ​​to ostatnia szansa na zdobycie nagród w wydarzeniu crossoverowym The Dune: Rule of Doom, które zakończy się 13 marca wraz z nadejściem wydarzenia Warhammer 40,000: For the Emperor.

Źródło: www.gamespot.com