Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes Profile postaci – część pierwsza


Hej, bohaterowie!

Świat Kronika Eiyudena: Stu bohaterów jest wypełniony ponad setką postaci, które możesz zrekrutować dla swojej sprawy. Przekonaj napotkanych bohaterów do przyłączenia się do ciebie i zaoferuj im w zamian pomoc w ich własnych przygodach. Każda postać ma wyjątkową historię, która przeplata się z innymi i ich własnymi osobowościami, które wnoszą do grupy własną perspektywę (lub dramat).

Spotkasz te różnorodne postacie po premierze gry, ale pomyśleliśmy, że powinieneś poznać niektóre z nich już dziś. Poznaj Nową, Seigna, Liana, Garra i Marisę!


Nowa


Męski: 17-letni
Dom: Odległa wioska w Lidze Narodów
Ulubione jedzenie: Dowolne danie z mięsem

„Leene zawsze mówiła mi, że mój nawyk wtykania nosa w problemy innych ludzi jest czymś w rodzaju nieuleczalnej choroby. Pomogę im. Nie jestem pewien, czy naprawdę mogę, ale wiem, że nie mogę tak po prostu siedzieć i nic nie robić”.

Kiedy Liga Narodów rekrutuje wojowników do pomocy we wspólnej wyprawie z Imperium Galdejczyków, nasz protagonista odpowiada na wezwanie i opuszcza swoją odległą wioskę, aby sprawdzić swoje umiejętności. Podczas misji znajduje starożytną soczewkę runiczną, nieświadomy, że odkrycie to wywoła wojnę między Ligą a Imperium. Po rozpoczęciu konfliktu dołącza do oddziału straży granicznej Ligi.

Bohater jest typem „skoku, zanim spojrzysz”. Nie zawsze rozważa zalety i wady przed podjęciem działania i chociaż jego ciągła potrzeba angażowania się w problemy innych ludzi czasami przyprawia jego towarzyszy o ból głowy, oni go za to lubią i wiedzą, że jego serce jest na właściwym miejscu. W końcu, gdyby kiedykolwiek wpadli w kłopoty, byłby tam pierwszą osobą.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes - Sztuka tworzenia postaci

Seign


Męski: 18 lat
Dom: Szlachetny dom w imperium Galdei
Ulubione jedzenie: Jajko w koszulce

„Same marzenia i życzenia nie zmienią tego świata. Rzeczywistość nie jest tego rodzaju. Masz moje słowo; Nie zawaham się chwilowo odłożyć na bok swoje ideały, jeśli to jest właśnie to, czego potrzeba, aby je zrealizować”.

Drugi syn rodu Kesling, potężnej rodziny cesarskiej. Jego starszy brat zginął na polu bitwy. Seign jest wyjątkowo uzdolniony; po zdobyciu wybitnych stopni w akademii wojskowej został mianowany dowódcą kompanii swoich rówieśników i wysłany na wyprawę w poszukiwaniu starożytnych soczewek runicznych. Podczas misji spotyka protagonistę. Oboje ciepło się do siebie nawzajem, gdy pokonują przeciwności losu i dowiadują się o swoich ambicjach.

Strategiczny umysł Seigna pozwala mu analizować rzeczy z szerokiej perspektywy i podejmować rozsądne decyzje. Ludzie często mylą jego czysty umysł z zimnym sercem, ale kieruje się silnymi ideałami i głęboką pasją do ich realizacji. Po śmierci brata podczas buntu na granicy, Seign zaczął długo i intensywnie myśleć o tym, co to znaczy walczyć.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes — grafika postaci Marisy

Marisa


Kobieta: 16-latek
Zawód: Jeden ze Strażników, który czuwa nad lasem
Ulubione jedzenie: Kurczak w ziołach

„Po prostu zostaw mi las. Wiem, gdzie wypływa woda, gdzie ryją się króliki i co najważniejsze, gdzie twoi wrogowie będą próbowali się ukryć.

Młody członek Strażników, klanu, który uświęca i chroni las. Odkąd Marisa była bardzo mała, jej rodzina zaszczepiła w niej swoje zwyczaje i tradycje. Ma ciepły, uprzejmy uśmiech — z wyjątkiem pola bitwy, gdzie nosi twarz wojownika.

Chociaż Strażnicy żyją w jedności z lasem, szanują kulturę i technologię świata zewnętrznego i nie są przeciwni integracji jego części, które mają dla nich sens. Marisa jest w tym względzie szczególnie wybiegająca w przyszłość i uwielbia nowe rzeczy — zwłaszcza urocze rzeczy.

Przez pokolenia Strażnicy opracowali unikalną metodę władania soczewkami runicznymi. Z tego powodu zarówno Imperium, jak i protagonista starają się pozyskać ich do swojego obozu. To, kogo wybiorą Strażnicy, okaże się głównym punktem zwrotnym w historii.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes — grafika postaci Liana

Lian


Kobieta: 16-latek
Dom: Dojo do sztuk walki
Ulubione jedzenie: super-ostry ramen

„Uhh, cóż, nie jestem pewien szczegółów, ale w zasadzie jakaś dziwna grupa nagle pojawiła się w mojej ojczyźnie i zaczęła chodzić jak właściciel tego miejsca… Chcę już zetrzeć te zarozumiałe uśmiechy z ich twarzy!”

Po inwazji sił Imperium na ziemie ligowe Lian jest wściekły i ucieka z domu bez najmniejszego nawet planu. Postanawia, że ​​pierwszą rzeczą do zrobienia jest kopnięcie kopytem do największego miasta, jakie może znaleźć, i tam na szczęście spotyka protagonistę i jego towarzyszy.

Lian urodziła się w dojo, a jej ojciec nie tracił czasu na uczenie jej. Robiła kopnięcia okrężne, zanim jeszcze nauczyła się prawidłowo chodzić.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes — grafika postaci Garra

Garra


Męski: 32 letni
Zawód: Wojownik w klanie najemników
Ulubione jedzenie: Naleśniki panierowane bitą śmietaną

„Tylko idiota pozwoliłby, aby jego przywódca jako pierwszy wpadł w niebezpieczeństwo. Wojownik chcący zyskać od razu by się z tego wyśmiał. Ale jeśli chcesz zrobić coś złego, to właśnie zrobimy. Życie jest wystarczająco krótkie. Nie mogę każdego dnia martwić się, czy to wszystko się opłaci.

Doświadczony wojownik zwierzoludzi. On i jego klan zarabiają na życie jako najemnicy, a ich ogromne doświadczenie i czysta brutalność sprawiły, że są bardzo poszukiwani. Wojna to wszystko, co Garr znał, a życie to dla niego jedno pole bitwy po drugim, aż do śmierci.

Kiedy wybucha konflikt, każda armia potrzebuje tylu zwierzoludzi, na ile może sobie pozwolić. Ponieważ kontrakty najemników zawierane są z pojedynczymi osobami, a nie z całym klanem, często zdarza się, że Garr i jego koledzy zwierzoludzi mierzą się ze sobą jako wrogowie na polu bitwy.


Więcej w przyszłości!


Każda z tych postaci, a także kolejne legiony, są wplecione w grę ze skomplikowanymi i przeplatającymi się historiami oraz rozgrywką prowadzoną przez Yoshitakę Murayamę i Junko Kawano, obaj legendarni twórcy najbardziej znani z pracy nad grami Suikoden! Na każdym kroku znajdziesz przygodę i wejdziesz w interakcję z oszałamiającą gamą unikalnych postaci.

To dopiero początek. Będziemy dostarczać Ci regularne aktualizacje, aby wprowadzić więcej postaci i więcej wiadomości na temat Kronika Eiyudena: Stu bohaterów przez całą podróż do startu. Jesteśmy bardzo podekscytowani ujawnieniem wszystkiego, co mamy w zanadrzu!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/15/eiyuden-chronicle-hundred-heroes-character-profiles-part-one/