Edycje Super Pocket Atari i Technos w przedsprzedaży od 31 lipca

Nowe Super Pockets od Hyper Mega Tech: pozycja obowiązkowa dla fanów gier retro

Blaze Entertainment wykazało się w tym roku dużą aktywnością, a modele Street Fighter i Mega Man pojawią się 28 listopada, a modele Evercade EXP-R i VS-R jeszcze w tym miesiącu. Ale prawdziwą atrakcją są dwie nowe Super Pockets od Hyper Mega Tech, spin-off Evercade, które zostaną wydane w październiku: Super Pocket Atari Edition i Super Pocket Technos Edition. Te konsole retro, dostępne w przedsprzedaży od 31 lipca, z pewnością powinny odnieść duży sukces wśród głównych amerykańskich sprzedawców detalicznych Amazon i Best Buy, którzy już sprzedają Super Pocket. Jeśli podobają Ci się przenośne konsole w stylu Game Boy i nie chcesz czekać, Taito i Capcom Super Pockets są już dostępne na Amazon za 60 dolarów.

Super Pocket Atari Edition: nostalgia na wyciągnięcie ręki

Atari Super Pocket Edition wyposażony jest w 50 klasycznych gier, w tym hity takie jak Asteroids, Berzerk, Crystal Castles, Frenzy, a także gry konsolowe i przenośne, takie jak Adventure i Dark Chambers. Dostępna jest również specjalna edycja konsoli z obudową z imitacji drewna, oferująca te same gry, ale w limitowanej edycji 2600 sztuk. Przedsprzedaż tego ekskluzywnego modelu jest już otwarta.

Super Pocket Technos Edition: zabawa w stylu retro, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie

Wersja Super Pocket Technos Edition zawiera 15 zintegrowanych gier, w tym kultowe tytuły, takie jak Double Dragon (Arcade), Renegade (Arcade), Super Dodge Ball (Arcade) i River City Ransom (8-bit). Gry, które niewątpliwie zachwycą miłośników retrogamingu.

Te ultracienkie przenośne konsole są wyposażone w 2,8-calowy ekran IPS, są kompatybilne z istniejącymi kartridżami Evercade i korzystają z innowacyjnego interfejsu użytkownika, umożliwiającego szybki dostęp do ulubionych gier. Obsługa kartridży Evercade jest głównym atutem Super Pocket, oferując dostęp do biblioteki ponad 500 gier rozmieszczonych w 50 kartridżach. Grami można łatwo sterować za pomocą przycisków na twarzy, przycisków tylnych i czułego pada kierunkowego, a wszystko to w kompaktowym rozmiarze, który można łatwo nosić w plecaku lub kieszeni.

Pozycja obowiązkowa dla entuzjastów retrogamingu

Do dostępnych już od 2023 roku Super Pocket Capcom i Super Pocket Taito, które zebrały doskonałe recenzje, dołączają Super Pocket Atari i Technos Edition. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych posiadaczy tych tanich gadżetów w październiku, nie przegap przedsprzedaży, która rozpoczyna się 31 lipca.

A dla fanów automatów do gier dostępna jest zniżka w wysokości 20 USD na każde zamówienie Evercade Alpha w przedsprzedaży na Amazon.

Źródło: www.gamespot.com