Edge Of Eternity – wersja w chmurze na Nintendo Switch w lutym 2022Francuski niezależny deweloper Midgar Studio – we współpracy z wydawcą Dear Villagers – ogłosił swoją grę inspirowaną JRPG Krawędź wieczności pojawi się na Nintendo Switch w wersji chmurowej 23 lutego przyszłego roku.

Oto trochę o tym projekcie, który pierwotnie rozpoczął życie jako Kickstarter, a także zawiera twórczość legendarnego kompozytora JRPG Yasunori Mitsudy (Kroniki Xenoblade & Wyzwalacz Chrono):

„W rozdartym świecie mieszkańcy Herionu toczą desperacką wojnę z tajemniczym najeźdźcą. W miarę jak ten konflikt przeciwstawiający się magii i technologii narasta do kataklizmów, na polu bitwy pojawia się nowe zagrożenie. Tocz epickie bitwy turowe, podążając za Daryonem i Selene w ich dążeniu do znalezienia lekarstwa na wszechogarniającą korozję i ocalenia świata Heryon.

  • Głęboki i strategiczny system walki: Przechytrz swoich wrogów w epickiej turowej walce taktycznej: wykorzystaj otoczenie, aby zwabić ich w podstępne pułapki, przechytrz ich i oskrzydlaj, aby zadać ogromne obrażenia. Twórz swój sprzęt i wyposaż go w potężne kryształy, aby odblokować unikalne kombinacje umiejętności i wzmocnień.
  • Obsada charyzmatycznych postaci: poznaj obsadę niezwykłych towarzyszy, z których każdy ma swoje unikalne osobowości i atrybuty. Odkryj ich marzenia, wady, nadzieje i udręki, przeżywając wspólnie wiele wyjątkowych chwil.
  • Wspaniały świat do odkrycia: Podróżuj przez wyjątkowe i eteryczne środowiska Heryon i odkryj jej najstarsze sekrety.
  • Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa od kompozytora z Wyzwalacz Chrono & Kroniki Xenoblade: Heryon budzi się do życia dzięki wysublimowanej ścieżce dźwiękowej legendy branży i kompozytora Wyzwalacz Chrono & Kroniki Xenoblade, Yasunori Mitsuda

Edge of Eternity ponownie pojawi się na Switchu w wersji chmurowej 23 lutego. Inne platformy otrzymają grę nieco wcześniej, 10 lutego. Czy zagrasz w chmurę na Switchu? Powiedz nam poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/12/edge-of-eternity-cloud-version-launches-on-nintendo-switch-february-2022