Mortal Kombat 12 – premiera w tym roku?

Mortal Kombat 12 – Czy premiera już w tym roku?

Według doniesień, Mortal Kombat 12 pojawi się w tym roku, a Ed Boon podsyca emocje, pozornie drażniąc zbliżające się ogłoszenie. Podczas rozmowy o zarobkach Warner Bros. Discovery w lutym dyrektor generalny David Zaslav powiedział inwestorom, że premiera Mortal Kombat 12 planowana jest na ten rok.

Początkowo Boon nie potwierdził ani nie zaprzeczył tej wiadomości, ale dziś zamieścił na Twitterze krótki film, na którym wskazówka zegara dramatycznie tyka w kierunku godziny 12, a następnie, co ciekawe, przeskakuje ją, by wybić 1. Tweet Boona pyta: „Czy ktoś wie, która godzina to jest?”

To może być 12. główna bijatyka, ale zwiastun może sugerować coś w rodzaju ponownego uruchomienia. Niezależnie od tego wydaje się, że ogłoszenie może być bliskie, co wydaje się szczególnie prawdopodobne po dużym opóźnieniu Suicide Squad: Kill the Justice League. Summer Game Fest już za niecały miesiąc, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby pojawiła się tam długo oczekiwana kontynuacja.

Mortal Kombat 11 został wydany w 2019 roku, a rozszerzenie Aftermath pojawiło się w następnym roku. Deweloper Netherrealm wypuścił zeszłej jesieni Mortal Kombat: Onslaught, mobilną grę RPG. Chociaż Netherrealm wypuściło grę Injustice pomiędzy wydaniami Mortal Kombat od 2013 roku, wydaje się, że przełamuje ten trend, przeskakując prosto do 12. wpisu.

Co chcesz zobaczyć w Mortal Kombat 12?

Jeśli premiera rzeczywiście odbędzie się w tym roku, fani serii mogą już zacząć spekulować, co nowego przygotowuje Netherrealm. Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: Game Informer.