Echo Generation, Monster Mech Mashup, startuje dzisiaj z Xbox Game Pass


Ponieważ niedługo nadejdzie podekscytowanie Halloween, mamy kolejną ucztę do ogłoszenia. Pokolenie Echa jest już dostępny na Xbox One, Xbox Series X|S, Windows PC i Xbox Game Pass!

Pamiętaj, że tajemniczy rozbił się statek kosmiczny w Pokolenie Echa próbny? Teraz ty i twoja młodsza siostra możecie podróżować z towarzyszami, aby odkryć tę tajemnicę i dziwne wydarzenia w Maple Town. Odkrywaj rozległy świat wokseli, przedzieraj się przez przerażające potwory i pomóż swoim sąsiadom, badając, co stało się z twoim zaginionym tatą.

Wraz z mnóstwem eksploracji i zadań stworzyliśmy turowe doświadczenie walki inspirowane starą szkołą Papier Mario. Zbieraj komiksy, aby poznać ponad 30 nowych ataków i opanuj różnorodne minigry powiązane z każdą umiejętnością. Zaprzyjaźnij się z towarzyszami zwierząt, każdy z własnymi unikalnymi zdolnościami i osobowościami. Gdy twoja drużyna awansuje, napotkasz trudniejszych wrogów i zacięte walki z bossami. Unikaj tych ataków, bo możesz zostać pobity! Czy wspominaliśmy, że możesz grać jako jedna z dziewięciu różnych grywalnych postaci? Kogo wybierzesz, aby poprowadził walkę o Maple Town?

Akcja gry toczy się w 1993 roku i wiele z naszych inspiracji do gry pochodzi z popkultury i filmów z tamtych czasów. Przyjrzeliśmy się „The Goonies” i „Goosebumps” gdzie grupa dzieci wyrusza na nadprzyrodzone przygody, aby stworzyć nasze podejście do tego klasycznego gatunku.

Pokolenie Echa

Możesz zauważyć odniesienia do tego poprzez hołdy na plakatach w sypialni bohatera lub pomyśleć o „Wstrząsach”, gdy staniesz twarzą w twarz z tęczowym Worm Bossem. Od wycieczek do sklepu wideo, kaset magnetofonowych i kryjówek w domkach na drzewie, chcemy Pokolenie Echa aby odzwierciedlić niektóre z naszych własnych dzieciństwa mieszkających na przedmieściach Kanady i uchwycić nostalgicznego ducha dorastania w małym miasteczku.

Gdy odkrywasz historię Pokolenie Echa, poznaj nowych przyjaciół i odnieś zwycięstwo w walce z wymagającymi wrogami, będziesz mógł odblokować do 50 osiągnięć. Dobra zasada dla łowców osiągnięć: przeczytaj dialog, opisy przedmiotów i spójrz na ikony osiągnięć, aby uzyskać wskazówki.

Pokolenie Echa

Nasza pierwsza gra wokselowa Riverbond została wydana w 2019 roku. Od tego czasu ciężko pracowaliśmy nad rozwojem stylu wokseli Cococucumber, budując modele o wyższej rozdzielczości w większych, bardziej złożonych środowiskach. Odkryjesz szereg poziomów, takich jak FST, serce korporacyjnego spisku, i upiorne cmentarze z tańczącymi szkieletowymi kotami, wyrenderowane w pięknych kolorach i nastrojowym oświetleniu. Przeżyj tętniący życiem świat Pokolenie Echa w rozdzielczości 4K przy 60 fps na Xbox Series X.

Jako twórcy jesteśmy poruszeni reakcją fanów na nasze ogłoszenie z latem 2020 roku i obejrzeliśmy wiele zabawnych transmisji Pokolenie Echa demo podczas festiwalu The Game Awards. Od tego czasu wypełniliśmy świat kolejnymi wrogami, epickimi ścieżkami dźwiękowymi i oczywiście kilkoma sekretami. Czy potrafisz znaleźć sekretny przycisk tańca? Lub znajdź Riverbond jajko wielkanocne o nazwie „Żaba Bob”?

Pokolenie Echa

Mamy przyjemność w końcu podzielić się pełnym doświadczeniem, w którym wszyscy mogą się zanurzyć. Cieszyć się Pokolenie Echa, już dostępny na Xbox One, Xbox Series X|S, Windows PC i Xbox Game Pass.

Pokolenie Echa

Xbox Live

Pokolenie Echa

Ogórek kokosowy


50

24,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Echo Generation to turowa gra przygodowa z nadprzyrodzonym akcentem. Dziwne rzeczy dzieją się w Maple Town: Tajemnicza katastrofa prowadzi cię w straszną przygodę przez twoje rodzinne miasto. Walcz z potworami, wykonuj zadania i odkrywaj sekrety, aby odkryć spisek, który przekracza czas. Aktywna walka turowa Zostań mistrzem bitwy i odblokuj swój ukryty potencjał, zbierając ponad 30 komiksów, każdy z własnymi unikalnymi minigrami, umiejętnościami i ulepszeniami statystyk. Zbierz swoją drużynę Rekrutuj uroczych towarzyszy domowych na swoją przygodę i wykorzystaj ich wyspecjalizowane zestawy umiejętności, aby stawić czoła wrogom i bossom. Nigdy więcej nie zostawiaj swoich zwierzaków w domu! Odkrywaj i odkrywaj sekrety Mieszkańcy Maple Town zawsze chętnie pomagają w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu zagadek; niektóre mogą otwierać nowe ścieżki lub wskazywać na sekret lub dwa. Rozgrzewająca opowieść Osadzona w latach 90. gra Echo Generation to poruszająca opowieść o nadprzyrodzonych, rodzinie i nostalgii za dorastaniem w małym miasteczku. Charming Voxel Art Style Zanurz się w oszałamiającym stylu grafiki wokselowej Echo Generation, drugiego tytułu w „Trylogii Voxel” dewelopera.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/21/echo-generation-launches-todaywith-xbox-game-pass/