EA Sports FC 25: Ujawniono oficjalną datę premiery i zawartość wydań

Planowana premiera EA Sports FC 25

Premiera EA Sports FC 25 planowana jest na wrzesień 2024 r., a siedmiodniowy okres wczesnego dostępu zaplanowano na 20 września. Według francuskiego serwisu Dealabs i płodnego przeciekającego billbil-kuna, który wielokrotnie ujawniał informacje o grach wideo przed ich premierą.

EA Sports FC 25 w wersjach standardowej i Ultimate

„EA Sports FC 25 ukaże się 27 września 2024 r.” – podaje witryna. „Gra będzie dostępna w 2 edycjach: Standard i Ultimate. Posiadacze Edycji Ultimate będą mogli skorzystać z 7 dni wcześniejszego dostępu, począwszy od 20 września 2024 r. Członkowie EA Play również będą mogli skorzystać z wcześniejszego dostępu w ramach 10-godzinnego okresu próbnego. »

Według tego samego źródła edycje Standard i Ultimate powinny być sprzedawane odpowiednio w okolicach 60 GBP/70 EUR/70 USD i 90 GBP/100 EUR/100 USD.

Platformy wydawnicze dla EA Sports FC 25

PlayStation Game Size również publicznie potwierdziło twierdzenie Dealabs, że gra piłkarska zostanie wydana na PS4, co może oznaczać, że będzie również dostępna na Xbox One.

Szczegóły na temat EA Sports FC 24 i Game Pass

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na przygodę z EA Sports FC 24, wiedz, że w zeszłym miesiącu symulacja piłki nożnej dołączyła do Xbox i PC Game Pass. Gra z gatunku horroru na platformie wiertniczej Still Wakes the Deep od The Chinese Room została wydana pierwszego dnia na Xbox Series X/S, PC i w chmurze, a EA Sports FC 24 pojawiło się 25 czerwca, w sam raz dla fanów piłki nożnej cieszących się turniejem UEFA Euro 2024 w W maju fani EA Sports FC zareagowali gniewnie, gdy EA zmieniło postrzegany problem z nagrodami FUT, które dawały „niezamierzone rezultaty”.

Źródło: www.eurogamer.net