EA przygotowuje premierę EA Sports FC 25 na 27 września 2024 r.: ujawniono datę premiery, cenę i szczegóły

Z niedawnego wycieku wynika, że ​​EA planuje rozpocząć nową erę gier piłkarskich, a data premiery EA Sports FC 25 zostanie ustalona na 27 września 2024 roku. Informacje na temat planów premiery FC 25 pochodzą od Dealabs i wiarygodnego przeciekającego Billbil-kuna. Raport ze strony ujawnia oczywistą datę premiery oraz kilka innych szczegółów na temat ceny i opcji zakupu. Fani gier sportowych mieliby dwie opcje zakupu: Standard i Ultimate. Wygląda na to, że pierwsza wersja oferuje podstawową wersję za 69,99 USD, podczas gdy druga oferuje siedem dni wczesnego dostępu od 20 września za 99,99 USD. Abonenci EA Play mogą także korzystać z wcześniejszego dostępu w ramach 10-godzinnego okresu próbnego.

Premiera EA Sports FC 25

FC 25 nie zostało jeszcze oficjalnie ujawnione, ale Dealabs spodziewa się, że zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych 10 dni. Nie obiecano jeszcze żadnej platformy, chociaż konto PlayStation Game Size/X na Twitterze podaje, że gra pojawi się przynajmniej na PlayStation 4, co oznacza, że ​​jeśli te informacje się potwierdzą, prawdopodobnie pojawi się wersja na konsolę Xbox One. Dla porównania, ubiegłoroczny FC 24 ukazał się na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S. 22 września 2023 r.

Najnowsze osiągnięcia w serii

Wydania piłkarskie EA były wcześniej znane jako FIFA, ale uległy zmianie po wygaśnięciu prawie 30-letniej współpracy z marką FIFA. Spowodowało to zmianę nazwy na EA Sports FC i nowe logo, ponieważ seria rozpoczyna nowy początek. W zeszłym roku zaczynała w FC 24.

EA nie potwierdziło jeszcze daty premiery, informacji o cenie ani szczegółów na temat FC 25. W oczekiwaniu na potencjalne ogłoszenie możesz przeczytać naszą recenzję 7/10 zeszłorocznej instalacji. Powiedzieliśmy wtedy: „Może mieć nową nazwę, ale EA Sports FC 24 to w zasadzie ta sama frustrująca, ale piękna gra, jaką FIFA była przez wiele lat”.

Źródło: www.ign.com