Dziwni i wspaniali fani wciąż grają w Fallouta 76


Premiera Fallouta 76 była katastrofą.

Od niewybaczalnych błędów i wycieków danych, po przedmioty z edycji kolekcjonerskiej, które były samą definicją słowa „fałszywa reklama”, niegdyś chwalona seria przeszła od kontrowersji do kontrowersji po uruchomieniu swojego pierwszego MMO. Według większości Fallout 76 był martwy w dniu przyjazdu.

Ale cztery lata później, ku zaskoczeniu wszystkich, mieszkańcy krypt wciąż się pojawiają. I nie tylko nadal aktywnie i obsesyjnie grają, ale robią bardzo dziwne rzeczy, od czarnych rynków, trupy Szekspira i pełnoetatowych usług kurierskich, aż po odgrywanie ról kanibali i łapanie seryjnych morderców w obozie. Chciałem dotrzeć do sedna, dlaczego zagorzali fani Fallouta nie tylko nadal grają w niegdyś wyśmiewaną grę, ale także dlaczego ich obsesja 76 prowadzi MMO dalej niż kiedykolwiek zamierzano. Oto wewnętrzna historia dziwnych i wspaniałych fanów, którzy wciąż grają w Fallouta 76.

Zwykle historia IGN Inside jest dostępna zarówno jako film dokumentalny, jak i artykuł pisemny. Ale przy tej okazji bardzo mocno czuję, że format dokumentu wideo jest najlepszym sposobem na przeżycie tej historii. I to jest dokładnie to, co zrobiliśmy: ta Inside Story jest tylko wideo.

Chciałbym, żebyś obejrzał cały film, usłyszał głosy społeczności Fallouta i śledził moją podróż na pustkowia. Poznałem fascynujących ludzi, a naszych wspólnych przygód nie da się oddać samymi słowami pisanymi. Biorąc to pod uwagę, jeśli nadal nie masz pewności, oto trochę informacji o dziwnych i wspaniałych fanach Fallout 76, których spotkałem, którzy byli na tyle mili, aby pokazać mi zupełnie nową stronę nuklearnej apokalipsy. Mam nadzieję, że te szczegóły zachęcą Cię do sprawdzenia tego.

Starożytny łowca broni

Matt Wills jest historycznym łowcą broni i handlarzem. Nie wiesz, co to jest? W filmie Matt pokazuje mi niektóre ze swoich imponujących (i bardzo śmiertelnie groźne) zbieranie cennych przedmiotów, wyjaśnia, czym jest przestarzała broń, jak powstała i jak fani Fallouta 76 rozpoczęli handel bronią na czarnym rynku nadzorowany przez wolontariuszy. To podziemny świat, który zapoznał mnie z naszą kolejną postacią…

Kurier pustkowi

Prissela gra wyłącznie w Fallouta 76, aby działać jako kurier dla innych graczy, zapewniając płynne i ryzykowne transakcje na wysokie stawki. Jest wykwalifikowana, wyszkolona, ​​a nawet ma ocenę w stylu Trustpilota. Za obowiązkami Prisseli kryje się emocjonalna opowieść o tym, jak dostała się do tej „kariery” z powodu nieszczęśliwych wydarzeń, które wydarzyły się w prawdziwym świecie, o czym można się dowiedzieć z filmu dokumentalnego.

Dyrektor Teatru

Northern Harvest jest dyrektorem szekspirowskiej grupy producenckiej The Wasteland Theatre Company. Dzieli się swoimi opowieściami o historii i koncepcji trupy i uprzejmie zaprasza mnie na przesłuchanie do ich nadchodzącej produkcji klasycznej komedii Szekspira „Sen nocy letniej”.

Kultysta kanibali

Darth Nick jest członkiem-założycielem niesławnego klanu kanibali Fallout 76, EATT (Establishment of Appalachian Taste Testers). Darth Nick wprowadza mnie w świat kanibali odgrywających role w Fallout 76, oprowadza po ich ukrytych kryjówkach i zaprasza do wzięcia udziału w ich niesamowicie dziwnym procesie inicjacji.

Budowniczy obozu pułapek

Jeepin Jeeper jest kanibalem, towarzyszem broni Dartha Nicka, ale ma upodobanie do czegoś więcej niż tylko wirtualnego ciała. Jego specjalnością jest projektowanie i budowanie skomplikowanych obozów pułapek, domów przypominających horrory, zaprojektowanych w celu zwabienia niczego niepodejrzewających graczy/ofiar na jednokierunkową wizytę. Otrzymuję zaproszenie do jednego z jego ulubionych i nie wychodzi mi to dobrze…

Podcaster Fallouta

Kenneth Vigue jest założycielem podcastu CHAD: A Fallout 76, długiego dramatu dźwiękowego, który jest kroniką żałosnego (i zabawnego) życia ocalałego z pustkowi. Ale Kenneth to nie tylko podcaster; jest także twórcą Fallout For Hope, stworzonej przez fanów akcji charytatywnej, która pomaga nie tylko innym mieszkańcom pustkowi w rzeczywistych potrzebach, ale także organizacji charytatywnej zajmującej się badaniami nad rakiem dla dzieci, a wszystko to za pośrednictwem pojazdu Fallout 76.

To tylko mały przedsmak moich przygód w Appalachach. Mam nadzieję, że to wystarczyło, aby przekonać Cię do obejrzenia pełnego dokumentu. Ale jeśli nadal nie masz pewności, dlaczego nie sprawdzić zwiastuna?

Dale Driver jest liderem wideo IGN w Wielkiej Brytanii i chciałby podziękować Mattowi Purslowowi, Katie Laurence, Willowi Batchelorowi, Danielle Jones i wszystkim niesamowitym graczom Fallout 76, którzy pomogli i przyczynili się do tego. Podążać Dale na Twitterze.

Źródło : https://www.ign.com/articles/the-weird-and-wonderful-fans-still-playing-fallout-76