Dzisiejsza odpowiedź Wordle (nr 577) – 17 stycznia 2023 rJest wtorek, 17 stycznia, a my wracamy z kolejną edycją naszych przewodników po Wordle. Dzisiejsza odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ gracze będą musieli użyć trudnego rozmieszczenia samogłosek, aby zrozumieć słowo. Jednak odpowiedź jest powszechnie używanym słowem, więc gracze przynajmniej będą mieli to dla nich.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś Wordle 17 stycznia, możesz sprawdzić naszą listę zalecanych słów początkowych, aby dać sobie przewagę, zanim zaczniesz. Jeśli jednak masz już kilka domysłów i jesteś w tym przewodniku, prawdopodobnie szukasz koła ratunkowego, aby twoja passa się nie skończyła. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby zapewnić tę linię życia i zaoferować kilka wskazówek, które powinny ułatwić graczom odgadnięcie odpowiedzi. Poniżej gracze zobaczą dwie wskazówki do dzisiejszego Wordle oprócz pełnej odpowiedzi, która znajduje się w dalszej części przewodnika.

Dzisiejsza odpowiedź Wordle — 17 stycznia 2023 r

Zaczniemy od dwóch wskazówek, które bezpośrednio odnoszą się do odpowiedzi Wordle, ale nie od razu zdradzają słowo.

  • Wskazówka 1: To słowo można zdefiniować jako wybór przyjęcia nowego sposobu myślenia. Ma też inną definicję związaną z opieką nad dzieckiem.
  • Wskazówka 2: To słowo ma dwie samogłoski, jedną na początku i jedną w środku. W tym słowie nie ma powtarzających się liter. Słowo kończy się na literę „t”.

Jeśli nie byłeś w stanie odgadnąć odpowiedzi na podstawie naszych wskazówek, nie martw się, ponieważ mamy pełną odpowiedź tutaj. Pełna odpowiedź na Wordle z 17 stycznia brzmi… „adoptuj”. Początkowe „a” prawdopodobnie oznacza, że ​​gracze nie uzyskają odpowiedzi w ciągu pierwszych kilku prób. Miejmy nadzieję, że każdy gracz był w stanie poprawić Wordle i kontynuować swoją passę. Sprawdź jutro, aby zobaczyć kolejne wydanie naszych przewodników po Wordle.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/todays-wordle-answer-577-january-17-2023/1100-6510586/?ftag=CAD-01-10abi2f