Dzisiejsza odpowiedź Wordle (nr 534) — 5 grudnia 2022 rJest poniedziałek, a to może oznaczać tylko jedno: wracamy z kolejnym tygodniem poradników Wordle. Po długim weekendzie nadszedł czas, aby wrócić do rzeczy, a my jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że to zrobisz, poprawiając Wordle. Dzisiejsza odpowiedź nie przysłuży się graczom, ponieważ zdecydowanie nie jest to słowo, które wielu użytkowników szybko wymyśli. Jeśli jeszcze nie zacząłeś Wordle 5 grudnia, możesz sprawdzić naszą listę zalecanych słów początkowych. Jeśli jednak jesteś już poza punktem wyjścia i odwiedzasz ten artykuł, być może potrzebujesz pomocy.

Tutaj możemy wkroczyć my. Poniżej gracze znajdą dwie wskazówki dotyczące dzisiejszego Wordle. Podaliśmy również pełną odpowiedź dla graczy, dla których wskazówki mogą nie być wystarczająco pomocne.

Dzisiejsza odpowiedź Wordle — 5 grudnia 2022 r

Zaczniemy od kilku wskazówek, które bezpośrednio odnoszą się do odpowiedzi, ale jej nie zdradzamy.

  • Podpowiedź 1: To słowo można zdefiniować jako kogoś lub coś szybko budzącego się ze snu. To słowo zwykle ma „a” dołączone na początku.
  • Podpowiedź 2: To słowo ma dwie samogłoski, z których obie znajdują się w środku słowa. Samogłoski się nie powtarzają. Słowo zaczyna się na „w”.

Jeśli te wskazówki nie były wystarczające, aby potoczyć się po piłce, możesz czytać dalej, aby uzyskać pełną odpowiedź na Wordle z 5 grudnia. Pełna odpowiedź brzmi… „przebudzony”. Na palcach jednej ręki mogę chyba policzyć przypadki, w których użyłem słowa „przebudzony”. Być może „przebudzony”, ale „przebudzony” nie jest słowem w moim codziennym słowniku. Miejmy nadzieję, że każdy gracz był w stanie poprawnie odgadnąć odpowiedź i kontynuować swoją passę. Sprawdź jutro, aby zobaczyć kolejne wydanie naszych przewodników po Wordle.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/todays-wordle-answer-534-december-5-2022/1100-6509697/?ftag=CAD-01-10abi2f