Dzisiejsza odpowiedź Wordle (nr 422) – 15 sierpnia 2022 r.Jesteśmy na początku nowego tygodnia, a to może oznaczać tylko jedno: nowy przewodnik po Wordle. Po weekendzie wracamy z większą liczbą odpowiedzi na Wordle. Dzisiaj, 15 sierpnia, przynosi dość powszechne słowo na odpowiedź, ale gracze z pewnością nadal mogą mieć trudności z odgadnięciem słowa. Aby pomóc graczom, którzy zmagają się z domysłami, przygotowaliśmy listę wskazówek, a nawet pełną odpowiedź na Wordle z 15 sierpnia.

Osobiście byłem w stanie odgadnąć tę odpowiedź, używając jednego z naszych zalecanych słów początkowych, a następnie kilku słów, aby uzyskać cztery litery, z których niektóre były we właściwym miejscu. Stamtąd dodałem słowo, które miało sens z literami i strukturą, które miałem, i okazało się, że jest to prawidłowa odpowiedź. Dla graczy, którzy mogą nie mieć tyle szczęścia w swoich domysłach, mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci skierować umysł na właściwą ścieżkę. Mamy również pełną odpowiedź dla graczy, którzy po prostu chcą przejść od dzisiejszego Wordle.

Dzisiejsza odpowiedź Wordle – 15 sierpnia 2022

Zaczniemy od dwóch wskazówek, które pomogą graczom wejść na właściwy tok myślenia. Wskazówki mogą dać odpowiedź niektórym graczom, a inni będą musieli przeczytać pełną odpowiedź pod wskazówkami.

  • Podpowiedź 1: To słowo jest grą, która ma kilka różnych wersji, z których większość jest grywalna w Las Vegas.
  • Podpowiedź 2: Możesz grać w tę grę przy stoliku w barze w Red Dead Redemption 2.

Jeśli te wskazówki nie były w stanie przechylić szali na twoją korzyść, mamy dla ciebie pełną odpowiedź. Pełna odpowiedź na Wordle’a z 15 sierpnia to… „poker”. Litera „k” w słowie może potykać się niektórych graczy, ponieważ istnieją inne litery, które mogą je łatwo zastąpić, ale nie są to prawidłowe odpowiedzi. To może wywrócić niektórych graczy, ale miejmy nadzieję, że gracze zachowali swoją passę nietkniętą dzięki dzisiejszym wskazówkom. Zajrzyj jutro po kolejną edycję naszych przewodników po Wordle.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/todays-wordle-answer-422-august-15-2022/1100-6506474/?ftag=CAD-01-10abi2f