Dziś premiera Soul Hackers 2! 3 powody, dla których warto nadać mu wygląd


Streszczenie

  • Hakerzy Dusz 2 jest już dostępny na Xbox Series X|S, Xbox One i Windows 10/11 PC.
  • Odszyfruj przeznaczenie, aby uratować świat w tajemnicy sci-fi, neo-noir.
  • Gromadź demony i eksploruj mroczne, nadprzyrodzone królestwo.

Jeśli jesteś fanem gier RPG, czas zacząć pobierać, ponieważ Hakerzy Dusz 2 jest już dostępny na Xbox Series X|S, Xbox One i PC z systemem Windows 10/11! W tym technologicznie zaawansowanym świecie niezbyt odległej przyszłości społeczeństwo pogrążyło się w stagnacji, a pod błyszczącą, ultra skomercjalizowaną okleiną dwie frakcje Diabelskich Przywoływaczy toczą śmiertelną wojnę. Jako Ringo, agent Aiona, którego zadaniem jest uratowanie ludzkości przed nadciągającą zagładą, będziesz próbował rozwikłać powiązane ze sobą tajemnice, które skrywają prawdę.

Hakerzy Dusz 2 toczy się w zupełnie nowej, samodzielnej scenerii, dzięki czemu zarówno nowi, jak i starsi fani zanurzą się w łatwo dostępnej przygodzie od momentu uruchomienia gry. Dla tych z Was, którzy zastanawiają się, czego się spodziewać, podaję trzy powody, dla których warto to sprawdzić Hakerzy Dusz 2.

  • Fani Persony i Shin Megami Tensei są prawdopodobnie ciekawi, jakich różnic mogą się spodziewać Hakerzy Dusz 2. Po pierwsze, Hakerzy Dusz 2 zawiera mniejszą, dorosłą obsadę postaci, z relacjami, które są nieco bardziej złożone i skomplikowane. Aby rozwinąć i wykuć więzi między ich nowo wskrzeszonymi sojusznikami Arrow, Milady i Saizo, Ringo może przemierzać Soul Matrix, ogromny labirynt zbiorowych umysłów jej kolegów z drużyny. Dowiedzenie się o nich więcej i poskładanie wydarzeń, które doprowadziły do ​​ich przedwczesnego zniknięcia w tym neonowo-noirowym, cyberpunkowym thrillerze, to fascynujący teatr i to pierwszy powód, dla którego powinieneś sprawdzić Hakerzy Dusz 2.
  • Po drugie, jest system gry. Bitwy to szybka, dynamiczna zabawa z wieloma unikalnymi zmarszczkami, które odróżniają ją od wpływów Persona i SMT. Walka w Hakerzy Dusz 2 jest trudny, ale zrównoważony i możesz wyposażyć dowolnego demona do użycia w walce przez dowolną postać. To trochę jak przytulne połączenie stylowego menu Persony i lżejszej taktyki z domieszką elementów z SMT.
  • Mówiąc o fuzjach, to jedno miejsce, w którym Soul Hackers 2 poczuje się bardzo znajomo. Nadal będziesz walcz, negocjuj i łącz swoje ulubione demony. Łączenie swoich demonów w potężniejsze w Cirque de Goumaden to dość wspaniały spektakl, ze specjalnymi fuzjami wymaganymi do stworzenia niektórych rzadszych demonów. Dodatkowo w tej grze możesz użyć funkcji Demon Recon, aby wysłać zwerbowane demony, aby przyniosły pieniądze, materiały, a nawet nowe demony do rekrutacji.
Hakerzy Duszy 2 Zrzut ekranu

I masz to; porywająca, wyjątkowa fabuła i otoczenie, zabawny i dopracowany system gry oraz obietnica ponownego zapoznania się z ulubionymi przez fanów demonami, trzy świetne powody, dla których warto sięgnąć po Hakerzy Dusz 2. Jeśli szukałeś następnej świetnej gry RPG, w którą możesz zatopić zęby, nie szukaj dalej — Hakerzy Dusz 2 ma to, czego szukasz.

Hakerzy Dusz 2

Xbox Live

Hakerzy Dusz 2

SEGA


31

59,99 USD

W blasku neonów postęp technologiczny powoduje, że ludzie są konsumowani przez komercyjną wygodę. W cieniu szykuje się wojna między Yatagarasu a Phantom Society, Devil Summoners, którzy wykorzystują nieziemskie moce „Demonów”. Egzystując w tajemnym morzu danych ludzkości, cyfrowy ula-umysł przekształcił się w świadomość: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion oblicza, że ​​nieuchronna jest katastrofa kończąca świat i tworzy dwóch agentów do walki z nią: Ringo i Figue. Razem, ci agenci Aiona muszą zbadać i zapobiec efektowi motyla, który doprowadzi do końca świata. Korzystając z tego produktu, wyrażasz zgodę na niniejszą umowę EULA: https://www.sega.com/EULA.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/26/soul-hackers-2-launches-today/