Dzień Pokémonów 2023 | Wszystkie rzeczy Nintendo


Pokémon Day 2023 minął, więc w tym tygodniu odcinek All Things Nintendo jest poświęcony podsumowaniu wszystkiego, co wyszło z transmisji na żywo Pokémon Presents. Wesley LeBlanc dołącza do Briana w tym celu, w tym podsumowanie tego, jak poradzili sobie ze swoimi przewidywaniami, a także wiadomości z tego tygodnia.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie: @BrianPShea. Możesz śledzić Wesleya na Twitterze: @LeBlancWes.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:00:56 — DLC Splatoon 3 i aktualizacja sezonowa
00:03:59 — Kursy Mario Day/Mario Kart 8 Deluxe DLC
00:16:37 – Data premiery nowego filmu Super Mario Bros
00:21:13 – Podsumowanie Dnia Pokémonów 2023
00:46:35 – Audyt Prognoz Dnia Pokémonów
00:51:10 – eSklep Klejnot tygodnia: Rytmos


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/03/pokemon-day-2023-all-things-nintendo