Dziedzictwo Hogwartu: Zwiedzaj tereny zamku w nowym zwiastunie filmowym


Deweloper Avalanche i wydawca Warner Bros. Interactive opublikowali nowy filmowy zwiastun gry Hogwarts Legacy, w którym widzowie mogą zobaczyć tytułową szkołę i otaczający ją teren zamkowy z lotu ptaka.

Ponieważ Hogwarts Legacy ma się ukazać na obecnych konsolach i komputerach osobistych za kilka tygodni, 10 lutego, nie jest niespodzianką, że dzisiaj otrzymamy taki zwiastun. To świetne spojrzenie na to, czego można się spodziewać w grze, w tym bestie i stworzenia, postacie takie jak profesor Weasley i Prawie Bezgłowy Nick i nie tylko. Można nawet zobaczyć wrogów rzucających Avada Kadavra, a także smoki i pająki do walki. A wszystko to jest pokazane przez widok sowy dostarczającej list akceptacyjny Hogwartu przyszłemu czarodziejowi.

Zobacz poniżej wersję 4K tego zwiastuna filmowego Dziedzictwo Hogwartu:

Aby uzyskać więcej informacji na temat Dziedzictwa Hogwartu, sprawdź wszystko, czego dowiedzieliśmy się z drugiego pokazu rozgrywki, który wyemitowano w zeszłym miesiącu, a następnie przeczytaj o najnowszych szczegółach ujawnionych podczas ubiegłorocznego stanu gry Sony. Następnie sprawdź funkcje Hogwarts Legacy na PlayStation 5 DualSense. Przeczytaj o tym, jak kontrowersyjna twórczyni Harry’ego Pottera, JK Rowling, nie jest zaangażowana w tworzenie Dziedzictwa Hogwartu (chociaż prawie na pewno dostanie pieniądze jako bezpośredni wynik tej gry), a następnie sprawdź ten zwiastun przedstawiający pokoje wspólne, pisanki i nie tylko .

Hogwarts Legacy trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC 10 lutego. Premiera na PlayStation 4 i Xbox One 4 kwietnia, a ostatecznie wersja na Switcha zostanie wydana 25 lipca.


Wybierasz się na Dziedzictwo Hogwartu w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/18/hogwarts-legacy-take-a-tour-of-the-castle-grounds-in-new-cinematic-trailer