Dziedzictwo Hogwartu — jak ulepszyć swój ekwipunek


W Dziedzictwie Hogwartu będziesz stale kolekcjonować nowe części wyposażenia, które zapewniają zarówno korzyści ofensywne, jak i defensywne podczas walki. Podczas gdy zmiana sprzętu na wyższy poziom zapewni ci wzrost statystyk, możesz ulepszyć swój sprzęt, aby zapewnić również dodatkowe korzyści. Dziedzictwo Hogwartu zaczyna wyświetlać komunikaty o ulepszeniu sprzętu na wczesnym etapie gry, ale zanim uzyskasz dostęp do systemu, będziesz musiał przejść trochę dalej. Oto jak ulepszyć swój ekwipunek w Dziedzictwo Hogwartu.

Potrzebujesz materiału z bestii

Troska o bestie, które schwytasz, wytwarza materiały niezbędne do ulepszenia twojego sprzętu.

Krótko po uczęszczaniu na zajęcia z Bestii po raz pierwszy jesienią i ukończeniu wszystkich dostępnych w tym czasie zadań fabularnych, profesor Weasley wyśle ​​​​ci list z sową, informujący, że ma coś nowego dostępnego w Pokoju Życzeń, rozpoczynając zadanie fabularne „Elf, worek Nab i krosno”. Zadanie to zleca Deek, skrzat domowy przebywający w Pokoju Życzeń. Podczas tego zadania otrzymasz samouczek, jak zbierać bestie w dziczy i jak się nimi opiekować, gdy są przetrzymywane w Pokoju Życzeń.

Zbierzesz Puffskien, Jobberknoll i Mooncalf, które zapewnią niezbędne materiały do ​​ulepszenia pierwszego poziomu twojego ekwipunku. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak chwytać bestie i gdzie znaleźć ich więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po chwytaniu bestii. Po ukończeniu tego zadania Deek da ci krosno do dodania do Pokoju Życzeń, którego można użyć do ulepszenia twojego wyposażenia.

Jeśli chodzi o zbieranie materiałów od bestii, możesz je zbierać co 25-30 minut, o ile bestie zostały pogłaskane i nakarmione. Do oszczędź sobie trochę czasuudaj się do Tomes and Scrolls w Hogsmeade i podnieś karmnik dla bestii, który pozwoli twoim bestiom się pożywić, oszczędzając miejsce na zaklęcie i czas.

Modernizacja sprzętu

Ulepszenie sprzętu do maksymalnego poziomu wymaga dużej różnorodności materiałów.
Ulepszenie sprzętu do maksymalnego poziomu wymaga dużej różnorodności materiałów.

Każdy element wyposażenia, który posiadasz, będzie wymagał innej ilości i kombinacji materiału bestii, w zależności od kilku czynników. Rzadkość sprzętu ma na to wpływ…a sprzętu o niskiej rzadkości nie można w ogóle ulepszyć–a także jaki element ubioru to sprzęt. Jeśli element wyposażenia zapewnia przede wszystkim obronę, jego ulepszenie doda statystyki ataku i odwrotnie. Każdy element wyposażenia można ulepszyć trzy razy, chociaż będzie to wymagało dużej różnorodności materiałów z niektórych rzadszych bestii w grze.

Możesz także dodać cechy do wyposażenia lub wymienić cechę, jeśli jest już obecna. To również wymaga materiałów, ale nic rzadkiego. Jakość cechy, którą można umieścić w elemencie wyposażenia, zależy od jego rzadkości, przy czym najsilniejsze cechy są zarezerwowane dla legendarnych elementów wyposażenia.

Jeśli szukasz materiałów bez konieczności znajdowania konkretnej bestii, Brood and Peck w Hogsmeade sprzedaje prawie każdy materiał w grze, ale mogą one być drogie i możesz kupić tylko jeden z nich, zanim będziesz musiał czekać na odświeżenie sklepu.

Hogwarts Legacy jest rozwijane przez Avalanche Software, spółkę zależną Warner Bros. Interactive Entertainment. Gra została uwikłana w kontrowersje z powodu transfobicznych uwag autorki Harry’ego Pottera, JK Rowling. Chociaż nie jest osobiście zaangażowana w jej rozwój, może czerpać korzyści z jej sukcesu. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz szczegółowy artykuł o tym, jak komentarze Rowling wpłynęły na społeczność trans. W tym artykule znajdziesz także linki do twórców transpłciowych, których możesz wesprzeć, oraz organizacji charytatywnych, którym możesz przekazać darowiznę.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/hogwarts-legacy-how-to-upgrade-your-gear/1100-6511482/?ftag=CAD-01-10abi2f