Dyrektor generalny Take-Two nazywa cenę 40 funtów za port Red Dead Redemption „dokładną komercyjnie”

Nie możesz tego przegapić! Red Dead Redemption, klasyczny kowboj w otwartym świecie, pojawi się na PS4 i Switchu 17 sierpnia! Ale reakcje na to ogłoszenie były mieszane, z krytyką za cenę 40 GBP / 50 USD. Jednak dyrektor generalny Take-Two, spółki macierzystej Rockstar, twierdzi, że ta cena jest „dokładna z handlowego punktu widzenia”.

Krytykowana cena

Osoby niezadowolone z ceny przeportowanej wersji Red Dead Redemption zwróciły uwagę, że w tej reedycji brakuje multiplayera zawartego w oryginalnej grze, która ma już 13 lat, i nie wykorzystuje nowoczesnej technologii, na której działa. Ponadto wersję na konsolę Xbox 360, w którą można grać na konsolach Xbox One i Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności, można obecnie kupić cyfrowo za 30 GBP.

Jednak dyrektor generalny Take-Two, Zelnick, odrzucił tę krytykę, mówiąc IGN, że cena jest „dokładna z handlowego punktu widzenia”. Podkreślił również włączenie Undead Nightmare do wersji na Switcha i PS4, nazywając to DLC z motywem zombie „prawdziwą grą niezależną, kiedy zostało wydane po raz pierwszy, więc uważamy, że to świetny pakiet na pierwszą część”. dla konsumentów. »

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Nieobecność na PC

Odnośnie decyzji o niewydawaniu przeniesionej wersji Red Dead Redemption na PC – kolejnej kontrowersyjnej decyzji, biorąc pod uwagę ciągłą nieobecność gry na platformie – Zelnick nie skomentował możliwego nadejścia przyszłości, mówiąc jedynie, że zapowiedzi pozostawiono ich odpowiednie zespoły.

Red Dead Redemption będzie dostępne na Switchu i PlayStation 4 (z wsteczną kompatybilnością z PlayStation 5) 17 sierpnia. Nie przegap tej okazji, aby ponownie przeżyć jedną z najlepszych gier w historii gier wideo!

Źródło: www.eurogamer.net