Dyrektor generalny Microsoft Gaming, Phil Spencer, omawia ulepszenia osiągnięć Xbox

Dyrektor generalny Microsoft Gaming, Phil Spencer, szczegółowo omawia ulepszenia zaplanowane w programie Xbox Achievements, o które nieustannie proszą gracze.

Plan działania na przyszłość sukcesów Xbox

Podczas szczegółowego wywiadu z Windows Central Phil Spencer omówił wiele tematów, w tym możliwość wskrzeszenia starych marek, takich jak Banjo-Kazooie, i krótko wspomniał sukcesy Xbox, opisując wiele planów działania Microsoftu na przyszłość.

Osiągnięcia były jednym z głównych pomysłów Microsoftu podczas generacji konsoli Xbox 360, ale od pewnego czasu nie uległy większym zmianom – gracze komentowali to w Internecie przez miesiące i lata.

Przyznanie Spencera, że ​​Xbox jest świadomy chęci rozwinięcia jednego z najlepszych pomysłów i akceptacja planowanych ulepszeń, sugeruje nadzieję na długo oczekiwane funkcje, takie jak lepsza widoczność „Complete Games” (odpowiednik trofeów PlayStation Platinum).

Pracowita przyszłość

Po tym jak zespół Xbox spędził ostatnie 18 miesięcy na prowadzeniu największego przejęcia w historii branży gier (osiągnięcie odblokowane), nic dziwnego, że rozmawiają o przyszłości. Mając Call of Duty w kieszeni i liczne plany działania, przyszłość wygląda na pracowitą.

Źródło: www.ign.com