Dune: Awakening – Odkryj podstawowy system budowania w tej ekscytującej grze MMO o przetrwaniu! #przebudzenie #wydmy

Rzuć okiem na Dune: Awakening, nadchodzącą survivalową grę MMO firmy Funcom, która pozwoli graczom zagłębić się w świat legendarnej serii powieści science-fiction Franka Herberta, włączając w to próbę zbudowania domu na rozległych pustyniach Arrakis.

Zbuduj swoją bazę na Arrakis

Funcom ujawnił pierwsze spojrzenie na budowę bazy w Dune: Awakening. Od samego początku gracze będą mogli zająć ziemię w otwartym świecie gry i zbudować swoją pierwszą bazę. Zaawansowane ulepszenia będą odblokowywane w miarę postępów gracza i będzie mnóstwo opcji dekorowania wnętrz domów, a „odmienne style wizualne” pojawią się później.

Rzuć okiem na to, jak zbudować swoją bazę na Arrakis!

Ulepsz go i dostosuj, aby chronić się przed wszystkimi zagrożeniami, które pojawiają się na najniebezpieczniejszej planecie we wszechświecie.

Daj nam znać w komentarzach, co chcesz wiedzieć więcej o Dune: Awakening!

Przede wszystkim przetrwanie

Ale życie na głębokiej pustyni nie jest łatwe. Śmiertelne burze piaskowe i gigantyczne robaki piaskowe stanowią ciągłe zagrożenie, więc gracze będą potrzebować obrony, w tym tarcz, aby przetrwać. Funcom podkreślił, że Dune: Awakening to przede wszystkim gra survivalowa, w związku z czym gracze będą musieli stale wypatrywać okazji do gromadzenia wody, szukania schronienia przed słońcem i zbierania najpospolitszej, najcenniejszej we wszechświecie substancji, przyprawa, aby rozkwitła.

Tysiące graczy będzie korzystać z jednego serwera w Dune: Awakening, gdzie będą współpracować i rywalizować o władzę.

Całkowite zanurzenie się w uniwersum Dune

W zeszłym roku Funcom ujawnił, że akcja Dune: Awakening będzie rozgrywać się w alternatywnej linii czasu względem powieści, w której gracze będą mogli połączyć siły z głównymi postaciami, takimi jak Leto Atreides, i przysięgać wierność różnym frakcjom politycznym wszechświata.

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery Dune: Awakening, ale Funcom przeprowadził pierwszy zamknięty test beta gry w grudniu 2023 r., a dalsze testy zaplanowano na początek 2024 r.

Źródło: www.gamespot.com