Duck Detective: The Secret Salami ukaże się na Xbox Series X|S i Xbox One

Fani gier wideo będą zachwyceni wiadomością, że Duck Detective: The Secret Salami pojawi się na Xbox Series X|S, Xbox One i w Windows Store. W tej grze śledczej będziesz musiał przesłuchiwać podejrzanych i zbierać dowody, aby rozwiązać sprawę i znaleźć wskazówki. Ta lekka i tajemnicza narracyjna przygoda, trwająca od dwóch do trzech godzin, jest w pełni wyrażana przez ekscentryczną obsadę podejrzanych, których należy zbadać i przesłuchać.

Kaczy detektyw: sekretne salami – intrygująca fabuła

Wcielasz się w Eugene’a McQuacklina, prywatnego detektywa na pół etatu i kaczkę na pełen etat. Niedawno rozwiedziony i były detektyw policyjny musisz wykorzystać swoją niezwykłą zdolność odliczania, aby ocalić zagrożoną karierę i być może, ale może, zapłacić czynsz za następny miesiąc.

Historia inspirowana klasyką

Zespół Happy Broccoli Games czerpał inspirację z klasycznych powieści Agathy Christie, tworząc grę Duck Detective: The Secret Salami. Chociaż ta historia ma mroczniejszy i bardziej podejrzany charakter, utrzyma Cię w napięciu i wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Pompatyczne śledztwa, niedopasowane postacie i ograniczone środowisko – wszystkie te elementy zmieszane razem zapowiadają wciągającą przygodę pełną zwrotów akcji.

Ekscytujący thriller dostępny na Xbox

Sprawiedliwość to potrawa, którą spożywa się na dnie stawu. W sprawie Sekretnego Salami z pewnością spotkasz się z kilkoma trudnymi sytuacjami. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy detektywi włączą się do śledztwa po jego wydaniu! Nie mamy jeszcze konkretnej daty, ale ciężko pracujemy, aby gra trafiła w Wasze ręce tak szybko, jak to możliwe. Przygotuj się na kalambury i dobry humor, gdy gra trafi na konsolę Xbox!

Źródło: news.xbox.com