Drugie oficjalne rozszerzenie Dredge wprowadza tajemniczy „Iron Rig” – data premiery i szczegóły

Nintendo Life ogłosiło, że upiorna gra wędkarska Dredge otrzyma kolejną dawkę zawartości do pobrania, czyli DLC, 15 sierpnia 2024 r. wraz z nową aktualizacją „Iron Rig”.

DLC Dredge’s Iron Rig

Ta aktualizacja jest „drugim oficjalnym rozszerzeniem” do tego tytułu, dodającym 2–5 godzin nowej grywalnej zawartości, zupełnie nowy wątek poboczny, nowy poziom wyposażenia, nowy sprzęt, ponad 50 nowych ryb, nowy poziom kadłuba łodzi, nowe badania i nowe osiągnięcia.

Iron Rig to drugie oficjalne rozszerzenie do gry Dredge – kosmicznej przygody wędkarskiej w stylu horroru ze złowrogim nurtem. Ta zawartość dodaje nowe miejsce docelowe do zbudowania z własną historią, przedmiotami i przeciwnościami losu, których można doświadczyć na każdym etapie gry. Zbieraj, twórz i poruszaj się po tajemnicach Żelaznej Platformy, odwiedzając ponownie obszary Dredge, aby zbadać starożytne zakłócenia poruszające się w głębinach. Pomóż korporacji Ironhaven budować obiekty, które odblokowują przedmioty, gadżety i nie tylko, ale po co tak naprawdę tu przybyli?

Naprawdę podobała nam się Dredge, kiedy została wydana na Switchu w zeszłym roku, przyznając jej osiem na dziesięć punktów. Czy nie możecie się doczekać kolejnej aktualizacji DLC? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com