Dredge ujawnia najnowszą aktualizację: nowe gatunki krabów i personalizacja łodzi

Czy jesteś pasjonatem wędkarstwa i strasznych gier przygodowych? Przygotuj się więc, ponieważ deweloper Black Salt Games i wydawca Team17 ujawnili dzisiaj trzecią bezpłatną aktualizację upiornej wędkarskiej przygody Dredge. I wisienka na torcie, już można się nim cieszyć!

Nowe modyfikacje łodzi

Ta bezpłatna aktualizacja dodaje naprawdę stylowe możliwości dostosowania łodzi, dzięki czemu możesz żeglować stylowo. Dodatkowo wprowadza 13 nowych gatunków przerażających skorupiaków, nazywanych „krabberracjami”. Dzięki pomyślnym łowieniu tych nowych funkcji odblokujesz jeszcze więcej opcji dostosowywania swojego trawlera. Najwyższy więc czas wypłynąć i pochwalić się umiejętnościami doświadczonego rybaka.

Nadaj swojemu statkowi nowy wygląd

Aby zmienić wygląd swojego statku, po prostu porozmawiaj z nową postacią „Malarzem”, którą znajdziesz w obszarze startowym gry.Pozwoli Ci ona wybrać flagę i nową warstwę farby, dzięki czemu naprawdę poczuj się jak w domu na swojej łodzi.

Kolejne kroki

Ta aktualizacja jest trzecią dodaną do Dredge, po wprowadzeniu trybu fotograficznego i trybu przytulnego na początku tego roku. Patrząc na plan gry na rok 2023, pozostaje tylko seria płatnych DLC, które wystartują w czwartym kwartale i skupią się na tajemniczej korporacji Ironhaven.

Świetnie się bawiliśmy z Dredge od czasu jego premiery na Switchu w marcu, więc nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość grze. Czy skorzystasz z najnowszej bezpłatnej aktualizacji? Daj nam znać w komentarzach!

Niezależnie od tego, czy rozmawiasz o grach wideo, czy o superbohaterach, Jim pozwala mówić swoim pasjom. Zwykle można go spotkać grającego ponownie w grę Zelda, zamiast ograniczać listę gier do ukończenia, ponieważ jest wielkim fanem wszystkiego, co związane z fantastyką i lubi o tym dyskutować.

Źródło: www.nintendolife.com