Dragon’s Dogma 2: spoilery wyciekły do ​​sieci przed premierą

Zapowiedź Dragon’s Dogma 2, długo oczekiwanej gry wideo firmy Capcom, której premiera odbędzie się 22 marca 2024 r., ale do sieci wyciekły już spoilery

Wyciek Dragon’s Dogma 2

Długo oczekiwana gra RPG firmy Capcom, Dragon’s Dogma 2, ukaże się 22 marca 2024 roku. Do sieci wyciekły już jednak spoilery. Jak donosi Eurogamer, dość powszechne stało się, że główne gry wyciekają przed datą premiery. Podobnie jest w przypadku Dragon’s Dogma 2, gdzie wydaje się, że niektórzy gracze otrzymali fizyczne kopie przed oficjalną premierą.

Pomimo wysiłków firmy Capcom mających na celu usunięcie niektórych filmów i treści internetowych, charakter Internetu oznacza, że ​​takie spoilery stały się już powszechne. Dlatego tym, którzy nie mogą się doczekać tej gry RPG, zaleca się filtrowanie słów kluczowych w sieciach społecznościowych i unikanie wszelkich dyskusji online, aby nie zepsuć wrażeń z gry.

Szczegóły Dragon’s Dogma 2

Akcja Dragon’s Dogma 2 rozgrywa się w równoległym wszechświecie, który „odzwierciedla wszechświat oryginalnej gry”. Gracze odkryją ludzkie królestwo Vermund i królestwo bestii Battahl, a ostatecznie zmierzą się z wielkim złym smokiem. Ponadto wiele postaci niezależnych w grze wydaje się nieskończenie skomplikowanych, z możliwością pełnego dostosowywania niektórych pionków, a NPC tworzą różne więzi z postacią gracza, a nawet walczą między sobą o uczucia gracza.

W oczekiwaniu na oficjalną premierę gracze mogą już pobawić się kreatorem postaci w grze, który firma Capcom wypuściła wcześniej. Stworzono już niesamowite rekonstrukcje kultowych postaci (a czasem rzeczywistych potworów), a wszystkie te dane można przenieść do głównej gry.

Źródło: www.ign.com