Dragon’s Dogma 2: Długo oczekiwana, epicka i wciągająca kontynuacja!

Zapowiedź Dragon’s Dogma 2

W Dragon’s Dogma 2 czeka na Ciebie rozległy, otwarty świat, w którym w każdej chwili może pojawić się niebezpieczeństwo. Nie brakuje akcji, epickich walk i mitycznych potworów, którym towarzyszy system pionków stworzonych przez gracza.

Zmieniona immersja techniczna i wizualna

Spacer po rozległych polach Vermund zapewnia wyrafinowane wrażenia wizualne i techniczne, z gęstością i poziomem szczegółowości, które ożywiają otwarty świat bez czasu ładowania. To przeprojektowanie RE Engine podkreśla podstawowe wartości serii.

Pionki jako przewodnicy

Pionki, towarzysze stworzeni przez graczy, nie tylko pomagają ci w walce, ale także pomagają ci osiągnąć twoje cele. Wzbogacają eksplorację w naturalny i płynny sposób, bez uciekania się do uciążliwych punktów orientacyjnych.

Wciągające wrażenia z gry

W Dragon’s Dogma 2 ewoluujesz w dynamicznym świecie, którego mieszkańcy mają rutyny i historie do opowiedzenia. Zadania nie są narzucane, ale wynikają z informacji i interakcji, które zbierasz podczas swojej przygody.

Różnorodność środowisk i spotkań

Od grzybów, przez gigantyczne trolle, po zbuntowane bestie, Dragon’s Dogma 2 jest pełen różnorodności i niespodzianek. Dwa główne regiony, Vermund i Battahl, oferują odmienną atmosferę i różnorodne wyzwania do pokonania.

Zanurz się w uniwersum Dragon’s Dogma 2

W sercu tego otwartego świata pełnego wielu możliwości leżą nieoczekiwane spotkania, epicka walka i urzekająca swoboda eksploracji. Dragon’s Dogma 2 obiecuje przygodę pełną niebezpieczeństw i odkryć.

Źródło: www.gamespot.com