Dragon Quest X Offline będzie zawierał ekskluzywną zawartość po premierze w Japonii w lutym


Dragon Quest X w trybie offline ma przybyć do Japonii 26 lutego 2022 roku, a przed premierą Square Enix podzielił się kilkoma nowymi szczegółami na temat gry.

Dla tych, którzy grali wcześniej w DQX, wciąż będzie trochę nowej zawartości do zabawy i nowej postaci do poznania w wersji offline. Oto miarka (przez Nintendo Enthusiast) wraz z grafiką i zrzutami ekranu za pośrednictwem Dragon Quest na Twitterze rachunek:

„Oryginalny odcinek, wyłącznie dla Offline toczy się w przeszłości kontynentu Ogreede, który można odwiedzić w Dragon Quest X Online…Głównymi bohaterami oryginalnego odcinka są Erge i Himea. Oprócz scen nie pokazanych w DQX Online, nowa historia opowie nam więcej o ich przeszłości…Ogra to Garmy, nowa postać wprowadzona w Dragon Quest X w trybie offline. Historia oryginalnego odcinka kręci się wokół niej. Gracze będą walczyć u boku Himei i Garmy’ego jako postacie gościnne w bitwach”.

Oczywiście, jak już wcześniej zauważono – ta wersja offline MMO to wciąż tylko wydanie japońskie. Trzymając kciuki, gra jest zlokalizowana w pewnym momencie. Square Enix ujawniło również w październiku, że wersja offline Dragon Quest X pozwoli graczom na przesyłanie ich danych z wersji online.

Square Enix pokazało również kilka nowych zrzutów ekranu w listopadzie:

Czy masz nadzieję, że ta gra zostanie wydana tutaj, na zachodzie? Powiedz nam poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2021/12/dragon-quest-x-offline-will-include-some-exclusive-content-when-it-launches-in-japan-next-february