Dragon Quest Monsters: The Dark Prince – nowa przygoda, której nie możesz przegapić na Nintendo Switch w grudniu!

Czekaliście na premiery gier na Nintendo Switch? Jesteś we właściwym miejscu. Oto lista gier i akcesoriów Nintendo, które zostaną wydane w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r.

Pracowity 1 grudnia

1 grudnia nastąpi premiera całego pakietu Batman Arkham Trilogy na Nintendo Switch. Ta kolekcja zawiera wszystkie trzy gry z uznanej trylogii, zawierającej ekscytujące bitwy na ulicach Gotham przeciwko superzłoczyńcom z uniwersum DC, takim jak Joker i Strach na Wróble.

Nie przegap także Dragon Quest Monsters: The Dark Prince już 1 grudnia. W tej grze wcielisz się w Psaro, przeklętą postać, która musi stworzyć armię potworów, aby uciec przed swoim katastrofalnym przeznaczeniem.

Inne nadchodzące wydania

Nieco później, bo 14 grudnia, ukaże się druga część DLC Pokémon Scarlet i Violet. Będziesz wtedy mógł uzyskać fizyczne wersje tych gier, w tym nowo opublikowane DLC.

Pokémon Scarlet + Ukryty skarb Strefy Zero
Pokémon Violet + Ukryty skarb Strefy Zero

Wreszcie, 18 stycznia, będziecie mogli odkryć Another Code: Recollection, ulepszone wersje gier Another Code pierwotnie wydanych na Nintendo DS i Wii.

Inny kod: wspomnienie
Inny kod: wspomnienie

Grudzień i styczeń

Oprócz tych gier w nadchodzących tygodniach pojawi się wiele innych tytułów na Nintendo Switch.

Akcesoria i kredyty eShop w centrum uwagi

Wreszcie, jeśli szukasz akcesoriów do swojego Switcha lub nawet środków w eShopie, zapoznaj się z naszymi przewodnikami zakupowymi, aby znaleźć to, czego szukasz.

Nie zapomnij również, że możesz kupić środki i gry w eShopie w sklepie Nintendo Life. Twoje zakupy dokonane na naszej stronie wspierają nasz zespół, za co z góry dziękujemy!

To wszystko na grudzień i styczeń – czy zamówiłeś którąś z tych gier w przedsprzedaży?

Źródło: www.nintendolife.com