Dragon Age: The Veilguard ujawnia epicką zapowiedź rozgrywki

Pełna rozgrywka Dragon Age: The Veilguard zostanie ujawniona dopiero jutro, ale w międzyczasie BioWare właśnie udostępniło mały podgląd materiału z gry – pierwszy w historii –.

Przegląd rozgrywki Dragon Age: The Veilguard

Poniżej możecie obejrzeć całe 20 sekund rozgrywki. Widzimy Rooka, imię grywalnego bohatera w The Veilguard, obok Varrica, charakterystycznej postaci z Dragon Age. „To najlepszy detektyw, jakiego kiedykolwiek spotkałem” – mówi Varric w nagraniu. – Jeśli powie, że ma trop w sprawie Solasa, to jej uwierzę. »

Rook i Varric przybywają do pięknego – i niesławnego – miasta Minrathous. Nie wiedzą jeszcze, jakie niebezpieczeństwa ich czekają. Już jutro dowiesz się więcej: [lien URL] #Era Smoka

Dragon Age: Objawienia Zasłony

Solas, jak wiedzą fani, to dawny towarzysz głównego bohatera Dragon Age: Inkwizycja, który w rzeczywistości jest elfim bogiem Fen’Harelem, czyli Przerażającym Wilkiem. Jeśli chodzi o to, kto może mieć na niego trop, z wczorajszego zwiastuna kinowego możemy już wywnioskować, że Varric może mieć na myśli Neve, zwanego w prezentacji towarzyszy „Detektywem”. Jeśli jednak nie było to wystarczająco jasne, pojawiający się cel zadania „Znajdź Neve Gallus” powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Oto krótki rzut oka na Rooka i Varrica schodzących do miasta Minrathous, otoczonego mroczną i złowrogą atmosferą. Jest to wyraźne odejście od animowanego zwiastuna kinowego, który wczoraj podczas Xbox Showcase zaniepokoił niektórych fanów, obawiając się, że The Veilguard zbytnio odejdzie od mrocznego tonu i stylu graficznego poprzednich części Dragon Age.

Czekajcie na jutrzejszą oficjalną premierę rozgrywki, aby dowiedzieć się więcej. W międzyczasie obejrzyjcie ekskluzywny wywiad IGN z dyrektorem generalnym BioWare, Garym McKayem, wyjaśniającym między innymi, dlaczego zmieniono nazwę czwartej gry Dragon Age z Dreadwolf na The Veilguard.

Źródło: www.ign.com