Dragon Age: The Veilguard obiecuje pełną nagość

W Dragon Age: The Veilguard pojawi się nagość. Nauczyłem się tego na własnej skórze, dostosowując mój Rook w biurze BioWare w Edmonton w Kanadzie na początku tego roku podczas mojej wizyty na okładce. Dostosowaliśmy żeńską wieżę i dostosowując opcje ciała – przeczytaj szczegółowy artykuł Game Informer na temat kreatora postaci Veilguarda, aby uzyskać więcej szczegółów – koszulka naszej Wieży zniknęła, co pozwoliło nam dostosować takie rzeczy, jak rozmiar klatki piersiowej.

Nagość w Dragon Age: The Veilguard

Wtedy właśnie dyrektor gry Veilguard, Corrine Busche, uśmiechnęła się, prawdopodobnie doskonale wiedząc, że nagość w kreatorze postaci oznacza nagość w innych miejscach gry, jak na przykład w romansach Veilguard, czymkolwiek fani BioWare będą podekscytowani. „To dojrzała gra RPG” – powiedziała mi.

Widziałem tylko nagość topless w kreatorze postaci i kiedy zapytałem BioWare, czy istnieje również nagość od dołu, powiedziano mi, że chciał, aby fani mogli się o tym przekonać w grze. Ciekawa odpowiedź, biorąc pod uwagę, że rozmawiamy o częściach intymnych tutaj, ale nie będę tego ciągnąć dalej. Chociaż twórcy gier nie podzielili się zbyt wiele informacjami na temat opcji romansów w grze, mam przeczucie, że nagość będzie odgrywać rolę w niektórych przerywnikach filmowych i właśnie to sugeruje BioWare.

Nagość była obecna w poprzednich grach BioWare, ale prawie zawsze była o niej wspominana. Bohaterowie są czasami nadzy w scenach romantycznych i gdzie indziej, ale ramiona, nogi, cienie i elementy dekoracyjne zasłaniają bardziej… intymne części bohaterów. Mam wrażenie, że po ujawnieniu niektórych z tych elementów w kreatorze postaci romantyczne sceny w Veilguard będą najbardziej pikantne w historii serii. A oprawa wizualna gry, działająca na silniku Frostbite firmy EA, tylko to dodaje.

OK, myślę, że osiągnąłem już limit, w jakim mogę wpisać słowo „nagość” na komputerze w pracy, zanim zostanie ono oznaczone przez HR lub coś innego. Będziemy musieli poczekać do pełnej premiery gry tej jesieni, aby dowiedzieć się więcej o nagości, romansach i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, w tym ekskluzywne szczegóły, wywiady, materiały wideo i nie tylko, kliknij przycisk centrum Dragon Age: The Veilguard poniżej.

Źródło: www.gameinformer.com