Dr Disrespect traci możliwość zarabiania na swoim kanale YouTube

Guyowi Beahmowi, znanemu również jako Dr Disrespect, odebrano przychody z konta YouTube

Guy Beahm, znany również jako Dr Disrespect, streamer mający 4,7 miliona subskrybentów na YouTube, platforma zablokowała możliwość zarabiania na swoim koncie. Jest to następstwem ujawnienia, że ​​zawieszenie Dr Disrespect na Twitchu w 2020 r. było spowodowane nieodpowiednimi wiadomościami wysyłanymi do osób nieletnich za pośrednictwem funkcji szeptów Twitcha. Rzecznik YouTube wydał następujące oświadczenie dla IGN, potwierdzając decyzję firmy.

Poważne zarzuty wobec doktora Disrespecta

„Zawiesiliśmy konto doktora Disrespecta w programie partnerskim YouTube po poważnych zarzutach postawionych twórcy. To działanie oznacza, że ​​na tym koncie nie będzie już można zarabiać w YouTube. » Turtle Beach zakończyło także współpracę z Dr Disrespect, który również został usunięty z Midnight Society, studia gier, którego był współzałożycielem w 2021 roku.

Pomimo że początkowo zaprzeczał doniesieniom jakoby dopuścił się niewłaściwego postępowania, dr Disrespect przyznał później, że wysyłał wiadomości do osoby nieletniej. Streamer podkreślił jednak, że nie zrobił nic nielegalnego.

Dr Disrespect szuka nowej platformy do przesyłania strumieniowego

Pomimo dużej bazy subskrybentów doktora Disrespecta na YouTube, jego niemożność wykorzystania tej platformy do zarabiania pieniędzy może zmusić go do szukania nowego miejsca dla swoich transmisji na żywo, jeśli uda mu się znaleźć takiego, który zgodzi się to zaakceptować pomimo trwających kontrowersji.

Źródło: www.gamespot.com