Dowiedz się więcej o zupełnie nowych pytaniach dotyczących filmów Fibbage w pakiecie The Jackbox Party Pack 9


Streszczenie

  • The Fibbage 4 Kierownik redakcyjny wyjaśnia, jak powstał nowy typ pytań wideo
  • Jak dziwne stare filmy i nagrania przesłane przez fanów pasują do tradycyjnego? Fibbage rozgrywka?
  • Jak zamienić śmieszny klip filmowy w dziwaczną ciekawostkę?

„Pierwszy na świecie automat sprzedający wydany ________.”

Prawda to woda święcona…! A może to żywe koty…? Albo spleśniały ser?*

Pisząc i szukając Fibbage, celem zawsze było znalezienie faktów, które są równie dziwne, jeśli nie dziwniejsze, niż odpowiedzi dowcipów przesyłane przez naszych graczy. W ten sposób prawda łączy się z każdym pomysłem, jaki może wpaść na szaloną imprezę.

Ten kierunek redakcyjny stworzył jeden z Gry Jackbox’ najbardziej kultowe gry ciekawostki/komedia. Jest tak popularny, że fani prawie za każdym razem proszą o nową wersję Pakiet imprezowy. Na szczęście uwielbiamy słuchać naszych fanów.

Więc nadszedł czas na pisanie Fibbage 4. Czas znaleźć więcej zabawnych faktów. Pojawia się pytanie: jak zlokalizować jeszcze bardziej niewiarygodne prawdziwe historie, dziwaczne wydarzenia historyczne i naprawdę trywialne kawałki wiedzy i jak podnieść stawkę?

Jeśli obejrzysz kilka Fibbage transmisji na żywo, przekonasz się, że jednym z najczęstszych słów wypowiadanych po ujawnieniu prawdy jest „Naprawdę?” A co powiesz na rodzaj pytania, na które moglibyśmy odpowiedzieć: „Tak! Naprawdę! … a oto dowody wideo!”

Jeśli widzieć znaczy wierzyć, to pokazanie naszym graczom prawdy w ujawnieniu może przynieść cios, którego szukamy w Fibbage 4. W związku z tym zaplanowano dwa nowe typy pytań: Cookie’s VHS Vault i Fibbage Fan Facts.

A kiedy mówię „planowane”, mam na myśli, że zaczęliśmy od samego pomysłu: „Co powiesz na pytanie wideo?” Następnie trzeba było je przetestować, aby sprawdzić, czy będą działać i, co ważniejsze, będą fajnie się bawić. Ostatnio nasze testy papierowe stały się znacznie bardziej cyfrowe. Wynika to z dostępnej dla nas nowej technologii oraz członków zespołu Jackbox, którzy rozwijają się i budują narzędzia elektroniczne, aby lepiej zademonstrować, jak gra wygląda „na nogach”.

Jeśli Fibbage zespół chciał przetestować pytania wideo, musieliśmy zacząć oglądać niektóre z najdziwniejszych dostępnych filmów i edytować klipy do testów. Ja na przykład spędziłem tygodnie przeglądając horrory z domeny publicznej, stare filmy edukacyjne i prawie zapomniane „arcydzieła” science fiction.

zdjęcie telewizyjne

Szukaliśmy najdziwniejszych ciekawostek filmowych, jakie mogliśmy zebrać. „Złoczyńcą tego eko-thrillera z lat 50. okazuje się być pusty”, „Ten film edukacyjny zawiera wskazówki dotyczące recyklingu, porównując naszą planetę do pusty”itp.

To, czego naprawdę chcieliśmy, to „ujawnienie”. Coś, o co moglibyśmy zapytać Fibbage pytanie o styl i odpowiedź mogą wystąpić przed publicznością. Chcieliśmy klipów, w których ludzie otwierają drzwi, by pokazać czującego gigantycznego kaktusa lub wysiadają ze statku rakietowego przebrani za gladiatora z folii aluminiowej.

Zwykle uczysz się czegoś, czego nie spodziewałeś się po testach rozgrywki, a po kilku grach próbnych stwierdziliśmy, że gracze naprawdę lubią zgadywać tytuły filmów. Jakie słowa najlepiej podsumowałyby zestaw obrazów, które właśnie zobaczyli?

Drobnostki

VHS Vault Cookie wykorzystuje filmy, filmy, filmy krótkometrażowe itp. z domeny publicznej. Nasz inny typ pytań wideo, Fibbage Fan Facts, zawiera nagrania przesłane do nas przez Jackbox samych graczy.

Bawić się Fibbage wystarczająco długo, a zobaczysz, że wiele z tych faktów dotyczy ludzi, którzy robią dziwne rzeczy lub zdarzają się im dziwne zdarzenia. Chcieliśmy zobaczyć, czy uda nam się dotrzeć i sprawić, by ci ludzie sami opowiedzieli swoje historie.

Mieliśmy rację. Otrzymaliśmy setki wpisów i udało nam się wybrać te, które naprawdę nas rozśmieszały i dostarczyły jakiegoś wizualnego dowodu, z którym moglibyśmy się podzielić Fibbage graczy w klipach odpowiedzi. W ten sposób przedstawili to samo oszałamiające odkrycie, co fantastyczne filmy.

fibbage

Oba rodzaje treści wymagały wielu badań i starannej selekcji, aby znaleźć nasz film Fibbage pytania, ale kiedy już je mieliśmy, nadal musieliśmy wprowadzić je do gry.

Nasi inżynierowie i projektanci gier dokonali przełomu, umieszczając pytania wideo w naszych grach towarzyskich. Dzięki ich ciężkiej pracy zobaczysz klipy filmowe na dużym ekranie, odpowiesz na pytanie w telefonie, a następnie przesuniesz się na krawędź swojego siedzenia, aby obejrzeć pokaz przed całą imprezą.

W końcu wszyscy jesteśmy bardzo dumni, że włożyliśmy w to coś zupełnie nowego Pakiet imprezowy Jackbox jednocześnie dostarczając wstrząs wywołujący Fibbage prawdziwe fakty. Dopiero teraz może się zdarzyć, że kilka razy pojawi się „Naprawdę?” zostaje zastąpiony westchnieniami i śmiechem.

*Odpowiedzią jest woda święcona.

Bawić się Fibbage 4 i inne zupełnie nowe gry towarzyskie w Pakiet imprezowy Jackbox 9. Teraz dostępne na Xbox One i Xbox Series X|S.

Pakiet imprezowy Jackbox 9

Xbox Live

Pakiet imprezowy Jackbox 9

Gry Jackbox, Inc.


2

29,99 USD

O The Jackbox Party Pack 9 Przedstawiamy dziewiątą część bestsellerowej serii Party Pack, którą znasz i kochasz! Niezależnie od tego, czy spędzasz czas ze znajomymi, spędzasz zdalną szczęśliwą godzinę, starasz się, aby święta były mniej niezręczne, czy szukasz następnej gry do streamowania, The Jackbox Party Pack 9 jest tutaj, aby urozmaicić wszystko. Niech to będzie proste. Nie potrzebujesz dodatkowych kontrolerów dla dodatkowych graczy – każdy używa do gry swoich telefonów lub tabletów! Gry obsługują do 10 graczy i 10 000 widzów, którzy dołączają do zabawy, aby wpłynąć na wynik gry. Jackbox Party Pack 9 jest dostępny tylko w języku angielskim w momencie premiery, ale wkrótce pojawi się łatka z francuską, włoską, niemiecką i hiszpańską lokalizacją. Ta gra nie obsługuje dobierania graczy online, ale nadal można z niej korzystać zdalnie, korzystając z usług transmisji na żywo lub narzędzi do wideokonferencji. O każdej grze Fibbage 4 (2-8 graczy) – przezabawna gra towarzyska z blefowaniem powraca z zupełnie nowym Final Fibbage, pytaniami wideo, pytaniami przesłanymi przez fanów oraz trybem Fibbage Enough About You! To gra tak ukochana, że ​​zdecydowaliśmy się wrzucić na nią czwórkę. Quixort (1-10 graczy) – W tej sortowni ciekawostek pracuj ze swoim zespołem, aby uporządkować spadające odpowiedzi we właściwej kolejności, zanim spadną na podłogę! Lub zagraj w tryb dla jednego gracza i zobacz, ile bloków możesz posortować przed wiechą. To tak proste jak A, C, B! Junktopia (3-8 graczy) – Dziwny czarodziej zamienił cię w żabę! Twórz zabawne historie dla dziwnych obiektów, a następnie je oceniaj. Gracz z najcenniejszymi przedmiotami znów staje się człowiekiem! Nonsensory (3-8 graczy) – Profesor Nanners jest tutaj, aby przetestować Twój NSP (Nonsensory Percepcja) w tej grze w rysowanie, pisanie i zgadywanie! Jak blisko jesteś odgadnięcia, gdzie w najgłupszych skalach plasują się szybkie pozycje innego gracza? Roomerang (4-9 graczy) – Przekaż swoją gwiazdę telewizji wewnętrznej rzeczywistości, próbując wyjść na szczyt! Odpowiadaj na podpowiedzi, zachęcaj do rywalizacji i odgrywania ról, aby uniknąć głosowania. Nie bój się jednak, nawet gdy jesteś poza domem, znajdziesz się w pokoju z powrotem do dramatu!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/21/learn-more-about-the-brand-new-fibbage-video-questions-in-the-jackbox-party-pack-9/