Dowiedz się o nowych kamuflażach w Modern Warfare 3 i o tym, jak je zdobyć.

Odblokowywanie kamuflaży jest kluczową częścią rozgrywki w Call of Duty, a w nadchodzącej wersji Modern Warfare 3 pojawią się nowe, ekscytujące kamuflaże, nad którymi warto popracować. W tym artykule omówimy wszystkie szczegóły dotyczące kamuflażu w Modern Warfare 3, w tym nowe kamuflaże mistrzowskie i przeniesienia z Modern Warfare 2. Zanurzmy się!

Jak kamuflaże MW2 działają w MW3

W Modern Warfare 3 gracze mogą odblokować dwie kategorie kamuflaży. Pierwszy to standardowe kamuflaże podstawowe, a drugi to prestiżowe kamuflaże uzupełniające „mistrzowskie”. Podstawowych kamuflaży można używać zarówno w broniach z Modern Warfare 2, jak i Modern Warfare 3, natomiast kamuflaże mistrzowskie są ograniczone do odpowiednich gier. Dodatkowo kamuflaże kompletacyjne z Modern Warfare 2 zostaną przeniesione do Modern Warfare 3 w ramach nowego programu Carry Forward w Call of Duty, ale istnieją ograniczenia w ich użyciu.

Typy kamuflażu MW3

W Modern Warfare 3 występują dwa rodzaje kamuflaży: kamuflaże podstawowe i kamuflaże uzupełniające.

Baza kamuflażowa

Podstawowe kamuflaże to początkowe kamuflaże, które gracze odblokowują w Call of Duty. Dostępnych jest 18 różnych zestawów kamuflaży podstawowych, które gracze mogą odblokować, grając w trybie wieloosobowym lub w trybie Zombie dowolną bronią z Modern Warfare 3. Dodatkowo wszystkie kamuflaże z Modern Warfare 2 zostają przeniesione, umożliwiając graczom ukończenie wszelkich niedokończonych wyzwań kamuflażu za pomocą określoną broń z Modern Warfare 2 podczas gry w Modern Warfare 3. Każdy zestaw kamuflaży Modern Warfare 2 ma również nowe warianty, które można odblokować, grając w Zombie z bronią specyficzną dla MW2.

Kamuflaże kompletcjonistyczne

Modern Warfare 3 wprowadza w sumie 12 kamuflaży uzupełniających do odblokowania. Te kamuflaże mają piękne wzory, które zachęcają graczy do ukończenia wszystkich wyzwań związanych z kamuflażem w grze. Te kamuflaże kompletistyczne są podzielone na zestawy po cztery sztuki do gry wieloosobowej i zombie. W poście na blogu po raz pierwszy przyjrzymy się czterem kamuflażom do ukończenia gry wieloosobowej: pozłacanym, kutym, bezcennym i międzygwiezdnym. Szczególnie imponujący jest kamuflaż Interstellar ze swoim oszałamiającym wzorem galaktyki.

Oprócz kamuflaży do gry wieloosobowej dostępne są także kamuflaże uzupełniające, specyficzne dla trybu Zombie. Modern Warfare 2 zawiera kamuflaże Golden Ivory, Spinel Husk, Arachnida i Bioluminescent, natomiast broń Modern Warfare 3 odblokowuje kamuflaże Golden Enigma, Cyrkonowa Łuska, Serpentynit i Borealis. Te kamuflaże oferują unikalne projekty, które dodają odrobinę elegancji rozgrywce Zombie.

Wraz z premierą Modern Warfare 3 tuż za rogiem, gracze mogą nie mogą się doczekać odblokowania i zaprezentowania tych oszałamiających kamuflaży. Kampania jest już dostępna do wczesnego dostępu, a jej obszerną recenzję znajdziesz tutaj. Call of Duty w dalszym ciągu dostarcza ekscytujące aktualizacje, w tym szczegółowe informacje na temat pełnej listy broni, nowy sposób odblokowywania załączników i zmiany w rusznikarstwie.

Źródło: www.gamespot.com